trabzonspor maçlarının ertelenmesi üzerine "Federasyon'dan bizi aradılar ve Trabzonspor'un gelmek istemediğini ilettiler. Bizden de erteleme talebinden bulunmamızı rica ettiler. Ancak biz maçın oynanmasını istedik. Buna rağmen tek taraflı olarak erteleme kararı çıktı. Trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? Bana göre kesinlikle maçı erteleyerek yanlış yaptılar. Bu hiçbir hakka hukuka adalete sığmaz. Madem deprem var o halde bütün lig maçlarını bu hafta oynatmasalardı" açıklaması yapmış başkan.
Adeta kaçan şahıs.

Ne güzel ama... Kulüpleri batırın sonra arazi olun. Çıkacağı konuşulan yeni kulüpler yasasını duyunca ne de güzel kaçıyorsunuz!

Bu yasa geçmişe dönük de işletilmelidir. Kabulun kanuni açıdan mümkün değil ancak bu sezon devam ettiği için mutlaka bu sezonki gelir gider dengesi göz önünde bulundurulmak zorunda. Yok öyle kulüp küme düşerken, geldiğinde 10 birim borç varken 50 birim borçta arazi olmak.

Tabi keşke burası adamcıliktan uzan, siyasetin her noktaya sirayet etmediği bir ülke olsa da kulüpler kendi tüzükleri içerisinde çözüm bulmuş olsaydı. Ancak orada da " yarın öbür gün biz başkan olursak nasıl yeriz kulübü " yaklaşımı sebebiyle hiç kimse yanaşmıyor.

Sonunda bu yasa gelecek, tartışma yaratacak noktaları var ama bu şahıs gibiler için geç bile kalınmış durumda.