Adı geçti ya kulübü hemen şöyle açıklamalı cafcaflı bir video paylaşmış. Hadi naz yapmadan oyuncuyu bize verin.

twitter
En az 10 milyon Euro sonraki satıştan yüzde 50 şeklinde bir bonservis isteyeceklerdir.

Çünkü biz birisine gidince görüşme buradan başlıyor. Xd
çok ciks isme sahip stoper videolardan izlediğim kadarıyla temaslı oyunu seven fazla cesur bir oyuncu lemos gidecekse goril koko'ya bile razıyım ya neyse.
Transfetmarkt'a göre alt yaş grupları dahil hiç milli olmamış futbolcu. Umarım ali koç yerli kontenjanında oynayamayacağını biliyordur.
5 milyon civarı teklif yaptığımız oyuncu. bence kabul ederler de ama daha hiç bilinmeyen bir oyuncu için bu çok bir para.

Siyahi stoperler her zaman soru işareti oluyor altyapı temelleri yüzünden. Bana çok ışık vermedi bu eleman yine de fazla genç deneyebiliriz.
Ne kadar teklif yaptık bilmiyorum ancak santrafor için 5 milyon Euro harcayamayan bir takım henüz ne olduğu belli olmayan oyuncuya o paraları veriyor ise ;

A ) iki seneye 20 milyon Euro'ya satabilme ihtimali vardır

B) birileri kulübe ihanet ediyor .

C şıkkı ise yok. Bakın genç oyunculara verilecek bonservis bedeli potansiyele olduğu için bir miktar yüksek olabilir ve yıllık ücreti de ona karşın düşük olacağı için alınabilecek risklerdir. Ben her zaman da bunu destekledim çünkü düşük maaşlı olunca zarar etsen dahi uçuk kaçık olmaz.

Amma velakin senin as kadron tamamlanmıştır, eksiğin gediğin yoktur ondan sonra yaparsın bu işleri.

Şuna benziyor; mutfak dolabı/ fayans/tezgah seçiyorsun ancak daha ev yok ortada. Önce evi alacaksın, sonra diğerlerini.
Tekrardan devreye girdiğimiz söylenen u21’de oynayan stoper. Kendisini alırsak yabancı sınırı sıkıntısı çekmeyeceğiz ve kadroya şu an hiçbir yabancı yazamıyoruz eğer yeni transfer yaparsak. sınırımız dibine kadar doldu. Almaktan başka çaremiz yok gibi tutmazsa da elde kalmaz genç oyuncu sonuçta alın geç olmadan da uyum sağlasın defans hattına.
irfan yirmibeş'in aktardığına göre anlaştığımız futbolcu. adamın ekürisi aygün özipek olunca ister istemez acaba diyor insan, hadi oyuncuyla anlaştık ama kulübü? en nihayetinde oyuncunun 21 yaş altı olması sebebiyle kontenjana takılmaması ve gelecek vaat etmesi transferi cazip kılıyor.