fenerbahçe spor kulübü Yönetim Kurulu Üyesi.

Ana Sorumluluklar: FBTV, Radyo Fenerbahçe, Fenerbahçe Turizm ve Catering


2011 yılında reklamcılık alanının liderlerinden biri konumuna gelen RM İstanbul A.Ş. şirketini kurmuştur.

2012 yılından bu yana Sarı Lacivert Derneği’nin Başkanlığını yürüten A. Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe 1907 Derneği Üyesi, Fenerbahçe USA Derneği’nin de Onur Kurulu Üyesidir.
ülkede başka spor kanalı kalmamış gibi gidip a spor'a konuşan kişi. biz boşuna yırtınıyoruz. twitter
Twitter'da alev emojisi paylaşıp taraftarı boş yere heyecanlandıran yönetici. sırf 2 etkileşim için sosyal medyada bunu yapan insan başka alanlarda neler yapıyordur Allah bilir.
Yanlış mecralara açıklama yapan kişi. Anlıyorum bu oluşumla da ilişkileri bir şekilde iyi tutmak gerek fakat o oluşumun defalarca kuyumuzu kazmak için uğraş verdiğini unutmamak gerek. Tarih bilinci çok kıymetlidir. Bazı şeyler unutulmamalı.
fenerbahçe yönetiminin abdurrahim albayrak'ı. hal hareket ve daha önceki konuşmalarından amatörlük seziliyordu zaten ama hangi akla hizmet çıkıpta a spor'a açıklama yapar inanın en ufak bir fikir gelmiyor aklıma. sinirimden neler yazacağımı şaşırıyorum, bu bilmemne ettiğiminin medyası bizlere, başkana ve camiamıza nasıl algılar yaptı ve sen bunların kanalına çıkıyorsun. yazık, umarım ali koç'tan habersiz yapmıştır açıklamayı. başkanın a spor için onay verdiğini düşünmek dahi istemiyorum.
Twitter'da emekli dayılar gibi paylaşımlar yapan fenerbahçe spor kulübü yöneticisi. twitter