twitter


takımından ayrıldığı açıklanan orta saha oyuncusu. gözümden kaçmış haberi, öğlen gelmiş resmi açıklama.

ismi bizle de anılan bir oyuncuydu, hollanda u-21'den ferdi'nin takım arkadaşı. çok kelepir bir fiyata alabiliriz kendisini, nasıl bir 8 olduğunu ayrıntılı bilmiyorum. belki 6'da da oynuyor olabilir, aklımda kalan tek şey muazzam dripling yapabildiği. çalım yeteneği var, ozan gibi. onun dışında çok bir bilgim yok, bilenler varsa ekleyebilirler.

bakalım vitor'un istediği 8 numara bumuymuş.
Kariyerinde 158 maça çıkıp 34 gol ve 21 de asiste imza atmış.Hollanda Ligi'nde ise 60 maça çıkıp 10 gol ve 12 asist üretmiş.Pereira ve Terim'in bu oyuncuyu istedikleri iddia ediliyor.
Bu herifi alacağına git muhammed gümüşkaya'ya daha çok şans ver. Oyuncuyu hiç izlemedim fakat 23 yaşına gelip erdivise'de olmayan adam, burada hiç olmaz.
Sağlam box to box'a benziyor bu arkadaş bizde eksik olan cinsten bir oyuncu yapısı var. Lige gelip taş gibi oynayabilir bence fiziksel yapısı da uygunsa. Ziyech'de bu yaşlarda everdise'den çıktı ama baya iyi oynadı çıkınca.

Az alkmaar'a gidecek oyuncu büyük ihtimalle. Kesinlikle tercihini tr'den yana kullanmaz.
Sağlam 8 numara ve genç. Gs'nin teklif yaptığı söyleniyor amk ffpsi ve kadronun çöplerle dolu olması yüzünden oyuncu alamıyoruz, ihtiyacımız olanı da kaptırıyoruz. Oraya giderse üzülürüm.
sassuolo'ya 2 milyon euro gibi
komik bir bedel ile transfer olan orta saha. açıkçası gs'ye gitmemesine sevindim. sassuolo yatırım yaptığına göre kötü çıkmaz bence.