süper lig 2020-2021 sezonununun 14 ve 22. haftaları arasında 8 galibiyet, 1 beraberlik gibi bir seri yakalayan hocanın kellesini isteme durumu.

bunu yapan akıllı insanlara selam olsun.(*)(*) bu bulut'tan olmayacağı ilk günden belliydi, o gün de söyledik. ekim başından bir entry: #30035.
ama zamanla anlaşılıyor işte neyin ne olduğu.

maalesef şu adamın herhangi bir maç sonu röportajını dinlerseniz ne kadar yetersiz biri olduğunu hemencecik anlarsınız. öyle şivesi falan değil mesele ha, sakın yanlış anlamayın. adamın futbol anlayışı sadece diziliş ve topla oynamak/oynamamak üzerine kurulu. başka bir bilgisi yok.

adam resmen bağırıyor "ben sırf eski topçu olduğum için hocalık yapabiliyorum" diye. anadolu takımına bile fazlaykan bunu fener'e çakan gs efsanesi, sicili kabarık, geçmişi karanlık belözoğlu'na teşekkürler.

yaaa, her şey 3 puan değilmiş di mi? sırf maç kazanmak, çekirge gibi zıp zıp zıplamak elbette bir gün yetmiyormuş di mi? eyvallah.
Başakşehir maçı öncesi erol'un gitmesini istiyordum, 8 maçlık seriden sonra ise sırf fb hocası olduğu için erol saflarına geçtim. Buradan her daim hocanın istifasını isteyen koca yüreklilere selam olsun. Erol bulut denen mikropa bakkal bile emanet edilmez.