(bkz:saldır floyd)

logan paul isimli balonun fena paspas olacağı maç.

evet, hayatımda hiç boks izlemedim ancak logan paul'un bir boks maçına çıktığını görünce hayret ettim. bu herif daha 4 sene önce youtube'da kardeşine saçma sapan diss atıyordu. jake paul'un eski sevgilisi alissa violet'le sırf kendisini kudurtmak için iş birliği falan yapıyordu aasad.fsf.sdfa... ne ara boksa başlamış mq.

ah ulan... youtube'un karanlık günleri aklıma geldi bir kez daha. hahahaha ciddi ciddi geçmişe dair utandığım tek şey bu herifin kardeşi ile çatışmalarını takip etmiş olmam olabilir.
logan Paul'un kaç saniye dayanacağını merak ettiğim karşılaşma. gerçi her geçen saniyede para dolu çanta sayısı artacağı için her şey olabilir.
floyd normal olarak düzenlenen profesyonel şikesiz bir dövüşte 40 değil 60 yaşında olsa bile kazanır youtuber'ın tekine karşı. ama malum show business... bu alemde kuralları para belirlediğinden sonucu ne olur bilemem.
yazılanlara bakılırsa çok sıkıcı geçmiş olan maç. hep sarılmışlar ve berabere bitmiş. keşke şu profesyonel olmayan boksörlerin maç yapma furyası bitse henüz başlarındayken.