Saat: 21:30  
Maç Sonucu
62 - 74
EuroLeague 2022-23 sezonu ilk hafta maçı.

maç Audi Dome'de oynanacak ve TSİ 21.30’da başlayacak. yayıncı ise ssport.

takımımızda bjelica ve biberovic dışında eksik yok. ama münih deplasmanı bizim için kesinlikle kolay olmayacak. bahçeşehir maçı ve efes ile oynadığımız kupa maçında savunma kısmında sıkıntılarımız olduğunu gördük. uyum sorunumuz da var. yani tam olarak hazır değiliz. bu ilk hafta maçını kazanırsak bizim için bana göre ekstra olur. bu maçtan sonraki üç euroleague maçını evimizde oynayacağız. takım da zaten bir aya anca oturmuş olur. çok hasar almadan atlatırız bu ayı bu maçı kaybetsek bile diye düşünüyorum. ama umarım galibiyetle dönebiliriz.
iyi savunma yaptığımız ve iyi de oynayarak kazandığımız maç. rakip çok fazla top kaybı yaptı. üçlük atamadıkları sürelerde de hep geriye düştüler. farkı ara ara 15-17lere çıkarttık ve rahat bir galibiyet alarak sezona güzel başlamış olduk.

gitgide daha da iyi olacağız takımda müthiş bir potansiyel var. kadromuz da epey derin ve opsiyonlu bu takıma bu sezon güvenim tam. profesörümüz de dönecek yakında antremanlara başlıyormuş takımla. güzel günler yakın.