Play-Off Yarı Final İkinci Maçı
karşılaşması
2-3
TRT Spor 2
Nurper Özbar/Metin Korkut
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu
yarı final serisinin 2. maçı. ilk maçı 3-0 kazanmıştık. bu maçı da kazanmamız halinde finale çıkacağız ve hiç olmazsa seneye şampiyonlar ligine gidebileceğiz. hiç olmazsa diyorum çünkü finalde vakıfbank'ı yenmemiz çok zor.

ilk maçın sonunda dicle ve mihajlovic'e övgüler dizdi taraftar. şaşırdım aslında millet benim göremediğim neyi gördü diye. dicle 5 sayı, mihajlovic ise 10 sayı (yüzde 35 ile top öldürmüş) almış. pasör naz 6 sayı almış.

şimdi senin orta oyuncun pasörün 6 sayı aldığı yerde 5 sayı alıyorsa, hücumcu diye takıma aldığın defans, manşet konusunda takımı inanılmaz geri çeken smaçörün yüzde 35 ile 10 sayı alıyor ve üstüne de taraftardan övgü alıyorsa burada bir problem görüyorum ben. voleybol bilgisi sınırlı taraftarlar lütfen oyuncu değerlendirmesi yapıp sosyal medyada onları şişirmesin. melis'e inanılmaz bir destek var ve bu destek nereden geliyor merak ediyorum. kız resmen takımın el freni.

dicle ve mihajlovic bütün sezon taraftarı kanser ettiği için 2 top vurduklarında inanılmaz iş başarmış gibi görünüyorlar ancak hala kötüler ve iyi olmalarına imkan yok.

naz, mihajlovic'i oyuna sokabilmek için yalvarıyor resmen. koca kulüp bir kişinin eline mi bakacak oynasın diye. dicle de bütün sezon saç baş yoldurdu ama boskovic'e 1 tane blok yaptı diye yeni sözleşme mi kapacak? bu yöneticiler akıllanmayacak belli oldu.

ilk maçı vargas, kelsey ve naz sayesinde kazandık. 3 kişi yettki ecz.'yı yenmeye. bu maç ecz'nın biraz daha direnç göstereceğini düşünüyorum. eda da işin içine girerse kazanırız bence. dicle, mihajlovic, melis zarar etmesinler yeter. onlardan katkı beklemiyorum artık.

maç 14.00'da trt spor 2'de
#zoranterzicistifa
ilk seti 25-23 verdik. kaptanın oyuna girmesi lazım artık, çok faydasız. melis'in ise oyundan çıkması gerek.
bir kere bile cansu libero denenmedi ya ben terzic'e artık ne diyeyim.
üçüncü seti kazanarak skoru 2 - 1'e getirdiğimiz maç.

not: maçı izleyemiyorum, sadece ntv spor'un sitesinden setleri görebiliyorum.
4. setin teknik molasına 12 - 10 önde girdiğimiz maç. voleybol federasyonunun sitesine geçtim en azından skoru görebiliyorum.(*)
20-14 öndeyken 23-22 geriye düştüğümüz 4. sete sahne olan maç. bu takım o kadar amatör ki 6 sayı öndesin ve 5 sayı daha alıp maçı bitiremiyorsun.