2021-2022 sezonu 4. hafta karşılaşması
Saat: 23:00  
stat: bosuilstadion   Yayın: exxen
Maç henüz başlamadı
-
kaybetmemiz halinde büyük rezillik çıkacak olan maç.
mevcut gidişat ile en iyisi 3. tamamlamak grubu, umarım en kötü bu hedefi kotarabiliriz.
yıllardır avrupa'da takımı görmek için bekleyip ilk vuku bulduğunda grup sonuncusu olmak korkunç olur.
Zaten kazanamayacağımız bir kupa olduğu için formaliteden oynayacağımız maç olacaktır (!)
Rakibin adı Real Antwerp değil miydi arkadaşlar acaba ben mi yanlış biliyorum? Her neyse maça gelirsek kazanacağımızı düşünmüyorum bunlar Konferans Ligine bile kalamazlar .
Reaksiyon vereceğimizi düşündüğüm maç. Golcü sıkıntısı da yaşamayacağız bence. Rakip İstanbul'da puan aldı bizden ama iyi bir takım olduğu için değil, bizim kafa olarak karışık olmamız sebebiyle bence.
neden oynandığını anlamadığım maç. sahaya çıkmasak da olur. sonuçta hocamızın bir iddiası yok turnuva için.
Kazanacağımızı düşünmediğim maç. En fazla berabere kalırız bu kafayla. Rakip güçlü değil fakat biz de problemler çok fazla. Bu taraftar bunu haketmiyor.
bjk maçına güldük eğlendik falan da yarın bu başlık da benzer tabloyu yaşatabilir.

valencia, altay ve gustavo yok. mesut zaten hiç gelmedi. pelkas'ın düşüşü magmaya doğru devam ediyor. serdar dursun zaten avrupa listesinde yok.

ayrıca ilk maçta frey de gol atmadı. bütün olumsuzluklar bir bir geliyor anlayacağınız. bir tek irfan'ın dönüşü mutlu etti. onun performansına ek berisha ya da rossi, ya da her kim oynuyorsa eşlik ederse kaybetmeden geliriz.


çok kırılgan bir haldeyiz. camia kaynayan bir kazan. tek teselli diğer istanbul ekiplerinin de benzer durumda olması. vitor ipin ucunda ( bence kalmalı ) ve ali koç 3 sezonda kaç td değiştirdi ben hatırlamıyorum. o sebeple bu maçta yine oyun değil skor önemli. kazanıp bir nebze olsun tansiyonun düşmesi gerekmekte.