Başlama saati 19:00 olan maç. Biletler yine 80 TL, stadyum ise Atatürk olimpiyat stadyumu. Yayıncı kim bilmiyorum.

Yine izleyemeyeceğim bilmem kaçıncı maç.
fenerbahçe'nin bu sezon oynayacağı ilk ciddi hazırlık maçıdır. Bu maçta hocanın kafasındaki ilk onbiri ve sezona ne denli hazır olduğumuzu net bir şekilde göreceğimizi düşünüyorum.

Niyeyse (acaba xd) içimde inanılmaz bir karamsarlık var. Gündelik hayatın stresinden kaçmak için futbola sığınıyoruz, fenerbahçe bizi daha da çok kanser ediyor. Bu sene belli ki bütün bir ülke adına zaten ınanılmaz uzun bir yıl olacak, Bari şu milyonluk eşşekler bir yüzümüzü güldürse be. Ulan bir de eskiden en azından hafta da bir saç baş yoluyorduk, şimdi avrupasıydı, 20 haftalık ligiydi, kupasıydı derken kel kalmazsak iyi.

Neyse konudan çok saptım. Umarım bize umut aşılayacak olan maç olur.
ne türkiye ligi'nde ne de avrupa'da gidebilitemiz olacak turlarda karşımıza çıkması muhtemel olmayacak kadar organize, sahayı enine ve boyuna efektif kullanabilen, tempolu ve sert bir takımla oynayacağımız, mevcut programdaki son hazırlık maçı.

hem savunmada hem de hücumda delik deşik olmamız kuvvetle muhtemeldir. hani olur ya bazen; bir şok pres, iki ayağa pas, üç çalımla umutlar canlanır, mevsim değişir, akdeniz olur, yerine gelir keyifler... işte bu maç, öyle bir maç değil ama; takımı bir kez daha 343 halinde görelim bakalım...
Fenerbahçemizin 11'i : Altay, Attila, Tisserand, Novak, Gustavo, Zajc, Ferdi, Osayi, Pelkas, Mesut, Valencia.
Herhalde mevcut kadroda hocanın kafasındaki ilk 11 bu şekilde. Transferler yapılır, ardından değişiklikler olur. Fakat bence Mesut ile İrfan can değişikliğe gidilir.