öncelikle bütün sözlükten özür dileyerek başlamak istiyorum. zira ağlak birisi için ayrı bir başlık açmak zorunda kaldım.
tweet: twitter.com
''Organize ve profesyonelce başlayıp, ZORLU(*) geçen bir sezonu, ADALET(*) arayarak bitiriyoruz. Hakkımızda hayırlısı...''
ulan harbiden çıldırmamak elde değil. hala zorlu diyorlar lan ağlayacağım amk. sözlükten uçurulacağım az kaldı. lan bu takım altıncı a...ına koyim altıncı! altı lan hahahahahaahhah... yazıyla altı, rakamla ''6''. altına bir de iq'suz gs'lilerin yorumları gelmiş daha da betr oldum. en çok üzüldüğüm nokta benim bu insanlarla aynı ülkede yaşamam.
birader, bu takım bu sene hakem hatalarından çekmedi mi? hala ne utanmaz bir tavırla konuşuyorsunuz? alanya'ya kadıköy'de 2 puan bırakırken, trabzon'da son dakikada golümüz verilmezken çıkıp niye konuşmadınız da şimdi çıkıp ''trabzon lobisi hüü'', ''başakşehir lobisi hüü'' diye konuşuyorsunuz? fenerbahçe doğranırken hava hoş fenerbahçe yarışta değilken auuuv.
tiksiniyorum hepinizden. gerçekten tiksinçsiniz.
Nasıldı o söz hmmm...
" Ağlama "
Yaa FT, kollanmaya o kadar alışmışsın ki kollanmayınca, lobin yetmeyince hedef saptırma hareketleri. Geçiniz.
T: bir adet ağlak teknik direktör açıklaması. Oyna devam.
Utanmaz arlanmaz kayrıldığını bildiği maçtan sonra bile çok mutlu olan ve o hakemlere 'şerefli' muamelesi yapan bir şahsın attığı tweet.
Ülkede her hakem bunu her maç böyle kayırsın ittirsin istiyor hakkı olmadan şampiyon olmayı başarı ve gurur sanıyor sonra gidip şampiyonlar liginde ülkeyi rezil rüsva ediyor. Küfür edicem olmayacak cidden değmeyecek o yüzden susuyorum ilahi adalet diye bir şey varsa yerini bulur.
Sicili bozuk sosyopat bir adanalı'nın attığı tweet. Kulak asmayın bu meczupa, bu twit şampiyonluğu kaçırdığının resmidir. Yetişkin bir tarator şampiyonluğu kaçırdığı zaman dünyadaki herkesi suçlayabilir.