hala utanmadan kumpas sürecine destek veriyorlar.
twitter.com
hayır ellerinde de somut bir delil yok. uydurma, birleştirme, kes-kopyala-yapıştır yöntemleriyle şike varmış gibi gösterilmeye çalışılan belgeleri ve o belgeleri hazırlayan dönemin savcılarını şimdinin törer örgütü kaçakçılarını hala savunmalarını aklım almıyor. kendi taraftarına şirin görünmeye çalışıyorsunda e be kardeşim bunu yaparken çok büyük bir camiaya ya çamur atıyorsun.
neymiş efendim aziz yıldırım "şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım" demiş. he işte onu diyorum o kaçak terör örgütü savcılardan farksız bunu alıp kullanmak çünkü bu sözün önüne arkasına bakmadan bak şike yaptım demiş dersen ya zeka seviyende sıkıntı var yada başka bir kumpas peşindesin. yinede ben sizin için açıklayayım adam orada diyorki öyle saçma şey mi olur beni tek başıma yargılayamazsınız eğer ortada şike yaptığım gibi bir durum varsa onu fenerbahçe için yapmışımdır. o zaman fenerbahçeyi küme düşürün diyor.
yok diyorlarki tapeler gerçek deliller gerçek ama usulsüz toplandığı için karar bozuluyor. yahu zaten olay orada başlıyor tek bir net olay yok ortada, hem dinlemişler hem izlemişler sonra yönetmen edasıyla biz oraya onu koyarız bununla onu birleştiririz demişler. gösterin bize net bir delil diyelim ki tamam bu adamlar yanlış yapmışlar. aziz başkanı severiz ama yanlış yapmışsa yanlış yapmış deriz ki dedik işte yanlış yaptığını düşündüğümüzde yerine ali başkanı seçtik.
nerede mesela emikenin görüntüleri ?
poşet içinde para var diyorsun baya bildiğin süper güç bu, nasıl gördün içini ? hadi diyelim para var bas orada suç üstü yap niye yapmıyorsun ?
en merak ettiğim soru da şu biz kimle şike yaptık nerede diğer sanıklar ? tek günahkar hatalı gol giyen korcan oldu.. hayır korcan ı da bilen bilir ne ilk defa hatalı gol yemiştir ne de son, adamın kaleciliği o kadar.

neyse demem o ki her kim ki hala bu süreci destekliyorsa bence fetö terör örgütüyle bağlantıları araştırılmalı. bu alenen terör örgütünü savunmak olduğunu düşünüyorum.
not: https://twitter.com/bayfani/status/941636069279322114 şu golün güzelliğine bakın. mesela ben buna bile şike diyemem elimde delilim yok ama çok güzel gol derim. allah her takıma böyle rahat gol nasip etsin diyebiliriz.