2021-2022 sezonu 8. hafta karşılaşması
Saat: 16:00  
Maç henüz başlamadı
-
pazar günü saat 16:00'da başlayacak olan süper lig 2021-2022 sezonu 8. hafta maçı.
Her takıma karşı açık oynamayı seven, pozisyon veren ama pozisyonda bulan bir takımla oynayacağız. Kazanırız diye düşünüyorum.
Artık patlamamız gereken maç. Birine patlayacağız zaten o çok belli ama o maçın bu maç olacağını düşünüyorum.

5'leyip lider koltuğuna yayılmamız gerek.
Olympiakos maçındaki dağınık ve Pes etmiş durumdan kurtulup, kötü de oynasak kazanmamız gereken maç

Normalde iyi oyun beklentim her zaman için vardır ama oly maçından sonra oluşan havanın dağılması için galibiyetle milli araya girmek çok kıymetli.
Hatay maçı gibi rahat pozisyonlara gireceğimiz bir maç olacağını düşünüyorum. zaten paşa bize en ters gelmeyen takım ligde.
muhtemelen mesut Özil'in 11'e döneceği maç. ayrıca Pelkas'ın da oynaması gerekiyor. Rossi yedek başlamalı..
üç gün önce hiç de kötü bir şey yaşanmamış gibi sahaya çıkıp yarın, öbür gün ne kadar da iyi şeyler olacağına dair yüreklere umut serpmemiz gereken maç.

elimizdeki çocuklar genç ve yönlendirilmeye muhtaç. son 20 senenin ezberlerini bozup üçlüye dönmek aslında bir beden terbiyesi ve mental gelişim hamlesi. hep beraber, bu gençlerle birlikte kendimizi geliştireceğiz. sahada ve saha dışında çok daha bilinçli, dayanıklı, dirençli, yaratıcı ve çözüm odaklı olacağız. artık sağımızda solumuzda beklerimiz, onların önünde ters ayaklı açıklarımız yok.. hücumun merkezinde sırtını kaleye dönüp rakip stoperleri kolunun altına alan heybetli bir santraforumuz yok... artık sahanın bir yerine demir atıp zincirinin yettiği yere kadar uzayan oyuncularımız yok.. çünkü artık hattı müdafa yok, sathı müdafa var. o satıh da bütün saha! herkes koşacak, yer değiştirecek, birbirine yardım edecek, rakibe alan vermeyecek, rakibe top göstermeyecek, kazandığı topları en kısa yoldan rakip kaleye gönderecek.. kolay değil bunlar, zaman alır.. ciddi zaman alır.. haftalar, aylar değil, sezonlar alır.. o yüzden skorlara takılmadan, geriye düşünce moral bozmadan, inatla oyunda kalmaya, skor aramaya, yediğimizden en az bir fazlasını atmaya devam.

bir şeyler değişecekse, bu premier ligden bir sol kanat, bundesliga'dan bir orta saha ya da serie a'dan transfer edilecek bir santraforla değişmez.. daha çok zorlayan bir ferdi ile, daha kararlı bir osayi ile, daha çok isteyen bir rossi ile, çok daha aç bir berisha ile, çıkmadık candan ümidini kesmeyen ve asla mağlubiyeti kabullenmeyen bir takım ile değişir.