Allahyar umarım santrafor olarak oynar. Maşallah aynı Yusuf Mert Tunç gibi sol kanat sağ kanat orta saha her şey oynadı bir santrafor oynayamadı çocuk.
seyircisiz oynanacak maç.

*****
kulüpten yapılan açıklama;

"2017-2018 sezonu Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Beşiktaş'la yaptığımız maç sonrasında aldığımız 3 maç seyircisiz oynama cezası İstanbulspor müsabakasıyla tamamlanacaktır. Taraftarlarımızın bilgisine sunarız."
Murat sağlam umarım iyi bir performans sergiler. Tabi tamamı rotasyonlu kadroda hiçbir futbolcudan buna alperi bile dahil ediyorum inanılmaz işler yapması beklenemez. Gene de savunmada kolay geçilmemesi gerek. Muhtemel önünde deniz oynayacaktır. Deniz de kendisini süperstar zannediyor bu yüzden işi biraz daha zor.hazirlik döneminde Murat sağlam+ferdi Kadıoğlu ikilisi uyumluydu, belki de bu ikiliyi birlikte kullanmak gerek. Gene sinir stres içinde seyredecegimiz maç.

büdüt: murat sağlam'ı oynatmıyor hoca. en azından ferdi var.
a spor'da 20.45'te yayınlanacak olan ziraat türkiye kupası 5. tur maçı.

ilk yarıda skoru yakalayıp ikinci yarı ömer faruk beyaz'ın oyuna dahil olmasını umut ediyorum. ferdi kadıoğlu ve murat sağlam yüksek ihtimal ilk 11 başlayacaktır. ferdi bu zayıf maçta yeteneklerini gücü ile birleştirmeli ve formayı gerçekten hakketiğini hocanın gözüne sokmalı ki moses ahrazının yerine oynamaya başlasın artık.

maçtan 4-1 galip geleceğimizi düşünüyorum.

skor editi: 4-0 galip geldik. ferdi 1 gol 1 asist, vedat 1 gol 1 asist, deniz 1 gol 1 asist, zajc 1 gol.