2022-2023 sezonu 21.Hafta karşılaşması
Saat: 19:00   Yayın: beIN Sports
Maç Sonucu
5 - 1
Galatasaray maçından bile daha önemli olan karşılaşma. Bu maçta da gol olup yağmazsak bizim taraftarı mezarından can bartu, lefter kalksa tutamaz. sonra sil baştan...
adana demirspor deplasmanı öncesi sarı kart sınırındaki futbolcularımız dışında bir sıkıntı göremediğim maç. 3 puanı alıp gerisini düşünmemek lazım, özellikle de selçuk inan denilen şahsın tahriklerine kapılmamak gerek.
takımın artık toparlaması gereken maç. gözle görülür bir düşüş var takımda jj ile ali koç gergin deniyor sosyal medyadaki fenerbahçe hesapları çalkantı halinde kulüpten bilgi çıkmıyor iletişim zayıf. sezon içerisinde her takım düşüşler yaşar ama bu sezona fırtına gibi başlayan fenerbahçe'nin düşüşü pek hayra alamet değil. futbolcular sadece fizik değil mental açıdan da kopuk. set hücumu organize olamıyor son maçlarda attığımız pek organize gol yok. hoca huzursuz görünüyor. bu maçta göze hoş gelen bir futbolla alınacak bir galibiyet camiaya biraz olsun nefes aldıracaktır. önümüzde adana demirspor gibi zor bir deplasman var rakibimizin puan kaybını dört gözle beklediğimiz bu yolda en ufak bir puan kaybı takımı motivasyon olarak düşürür.
sosyal medyada yazılan muhtemel 11'imiz;

--------valencia-----------batshuayi-------

emre----------------zajc-----------------arda

------------------------arao---------------------

lincoln-------szalai---------samet---------ferdi

--------------------------altay-----------------------

umarım gerçekle bağdaşmıyordur.
Selçuk İnan'ın takımına karşı oynayacağımız maç. ft tedrisatından geçen bu şahsın tahriklerine kapılmamak gerek.
Camia bruma , jayden, Emre Demir vs ile gelecek seneye yelken Açmışken oynanacak olan maç.

Aklımız biraz maçtan uzakta gibi. Odaklanmak gerek. Kasımpaşa daha evvel ilgili başlıklarda da dediğim gibi şansımızın tuttuğu bir rakip. Başlarındaki Trabzon menşeli Florya tedrisatla amigo Selçuk olsa da kazanıp geçeriz.

Ancak artık camia odaklanmak zorunda. Bu başkanla çok zor farkındayım ama yapmak zorundayız.
transferler gelmeye başladı, kadro yeniden şekilleniyor. bu maçtan beklentim yalnızca 3 puan. oyun moyun takılmamak lazım, 3 puanı aldıktan sonra gerisini boşverin.

selçuk inan'a vurup geçeceğimiz maç.