Spor toto süper lig
2020-21 sezonu 38. hafta karşılaşması
0 - 0
BeIN Sports
Rakip taraftarların sakat ve cezalı oyuncularımızı bir bir analiz ettikleri maç. Kasımpaşa maçı bittikten hemen sonra puan kaybı hesapları yapacaklardır. Kadro kalitemiz, form durumumuz ve deplasman karnemiz sebebiyle 3 puanı zor da olsa alacağımızı düşünüyorum. Ayağınıza taş değmesin çocuklar.
ülkedeki bütün futbol otoritelerinin ve fb dışındaki taraftarların puan kaybımızı beklediği maç. psikolojik olarak alınacak bir 3 puan, şampiyonluk anlamına gelebilir.
öyle ya da böyle kazanmamız gereken maç. şampiyonluk hesabı yapmıyorum çünkü neredeyse imkansız bu ihtimal. şu an en gerçekçi hedefimiz ligi 2. sırada bitirmek. o hedef için de bu maçı kazanıp rahatlamamız gerekiyor.
Harun'un yaptıklarını görünce uykularımı kaçıran maç.

Kaleye gelecek pozisyonları önlesek de harun'un ikram edeceklerini nasıl önleyeceğiz bilmiyorum.
sandığımızdan daha kolay geçecek maç. irfan'ın olmaması sıkıntı sadece. çok fazla eleştiriliyor fakat ben bu haliyle bile beğeniyorum.
Maçı yaşar kemal uğurlu'nun yöneteceği açıklanmış. Kötü düşünmek istemiyorum ama içim hiç rahat değil. Çağdaş atan bu maça bir ay önceden hazırlanmıştır. Babacar umarım yine form düşüklüğü yaşar ve son olarak marafona kariyer maçlarından birini oynayacaktır şüphesiz. Umarım yanılan ben olurum. Dikkatle izleyeceğim. sezonun en önemli maçı, Tek hedef 3 puan!

Alanyaspor gibi önde iyi basan ve pas yapabilen bir rakibin harun denen kaleci bile olmayan vasıfsıza atacağı golleri düşünmekten yorulduğum maç. Bu adamlar kasımpaşa değil 2 tane atarlar kalemiz boş olacak 3-4 atmazsak zor alırız maçı.
Bizim adımıza sezonun en zor maçıdır çağdaş bize puan kaybettirmek için her şeyi yapacak marafona panter kesilecek hakem doğramaya çalışacak. O yüzden kesinlikle psikolojik bir maç oyun psikolojisi yüksek tutulmalı hataya yer verilmemeli.