pogba'nın az önce müthiş bir pas attığı maç. ayrıca kimse yazmamış, isviçre 15. dakikada seferovic ile 1-0 öne geçti. maçta 22. dakika oynanıyor.
İlk yarıda istediği gibi oynayan takım İsviçre idi.

Maçın ilk 10 dakikasında karşılıklı git gel olan bir maçtı, sonra İsviçre uyutmaya başladı. Ara ara seri paslaşmalar yapsa da Fransa, kendi sol kanadında mbappe- griezman- rabiot ile ama akan oyunda isabetli şut olmadan devreyi tamamladı.

Uyutmaya başlamışken, uyuyan savunma hiç beklemediği bir anda kısa orta sonucunda, enfes yükselen seferovic'in birinci sınıf kafa golü ile öne geçti ve ara ara etkili çıkışlar yapıp Fransa'yı tehdit etse de gol pozisyonu açısından kısır bir maçın oynanmasına katkıda bulundu İsviçre.

Öyle ya da böyle İsviçre bu skorla tur atlayamaz. Benzema'nın neredeyse adını duymadık, pogba etkisiz, mbappe kovalıyor ama hep köşelere gittiği için etkisiz, oyuna ben yedder, tolisso girip değişiklik yapacaktır.

Son olarak shaqiri, sana ne olmuş öyle. Temiz 10 kilo fazlası var. Güreşçi gibi.
İsviçre penaltı kazandı. Doğru karar.

Edit : sol ayaklı Rodriguez'e penaltı attıran da kabahat. Kaçar tabi. Seferovic varken, shaqiri varken Rodriguez'e mi kaldi penaltı kullanmak.
İsviçre penaltıyı kaçırdı ardından golü attı Fransa.

Fenerbahçe oldu isviçre :(
Benzema attı golünü. Şu saatten sonra İsviçre 3lük olur. Kerkeneze penaltı attırsanız mustehak.