2022-2023 sezonu 5. hafta karşılaşması
bu sene ilk kez mabedde yerimi alacağım maç. hafta içi olması nedeniyle hanımdan izin almak daha kolay oldu, hafta sonu gözümün içine bakıyorlar çünkü bizi gezdir diye. özellikle gitmek için bu maçı seçtim çünkü ilk maçın yarattığı gergin atmosfer ve grup liderliği olayı tribünleri her daim canlı tutacak ve unutulmayacak bir maç olacak gibi geliyor bana. başarılar fenerbahçe'm, vurduğun gol yediğin bu kez ofsayt olsun.(*)
yolumuza devam etmemiz için mutlaka kazanmamız gereken maçtır, diğer iki sonuç işimize yaramaz son maçlarda biz kiev'le dışarıda oynarken rennes larnaca'yla içeride oynayacak grupta 2. olursak şlden gelen devlerden biriyle eşleşeceğiz ki bu aynı zamanda fazladan 2 maç anlamına geliyor, kazanırsak fişi çekiyoruz o yüzden neyimiz var neyimiz yoksa bu maçta sahaya dökmeliyiz, ilk maçta rennes bizim çizgi defansı paçavraya çevirmişti bu kez defansta serdar var ama yetmez o yüzden çok dikkatli olmalıyız, ev sahibi olmanın avantajıyla rakibi ilk dakikadan başlayarak sindirmeliyiz, ben bu maçta daha dinamik oyunculardan kurulu bir fenerbahçe göreceğimizi düşünüyorum hocanın arao osayi emre mor valencia michy ve hatta aloiski'yi oynatacağını düşünüyorum şans bizimle olsun.
Gruptan çıkmak hedefti ve gerçekleşti ancak an itibariyle önemi katlanan bir maç haline geldi çünkü grup liderliği her zamankinden daha değerli.

Cl'den gelmesi kesinleşen ve olası rakipleri gözönünde tutunca iki ekip için de değeri arttı. Gerçi Rennes için yenilmemek de bir opsiyon, zira son maçta kendi sahasında AEK ile gereken averajı düzeltme fırsatları var, biz ise FB alerjisi olan lucescu'nun takımı d.kiev takımı ile deplasmanda oynayacağız. Orada ne olacağı belli olmaz. O sebeple bugün bu maçı kazanmak gerek

Tam 1-0 olsun bizim olsun maçı. Zaten maç erken bir gol çıkmazsa, uzun süre kitlenir gibi. Iki ekip de kolay risk almayacaktır.
kesinlikle kazanmamız gereken maç. liderlik dışında hiç bir fonksiyon işimizi görmeyecektir. Dişli rakiplerle ne kadar geç karşılaşırsak o kadar iyi. santradan bitiş düdüğüne kadar milyonlarca taraftarın yanında fenerbahçe'm. vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun.
çok zor maç. ben de beraberliği iyi bir sonuç olarak görsem de bu maçın berabere bitmesi zor gibi. kritik bir maç olmasına rağmen çok gol olur gibi geliyor.

edit : berabere bitti. çok da gol oldu.