2021-2022 sezonu 7. hafta karşılaşması
Saat: 16:00   Hakem: abdulkadir bitigen
1 - 2
üst üste gündüz oynayacağımız iki gündüz lig maçının ilki.
geçen sezon ki gibi epey zor olacak.
Gündüz maçı + bundan sonra Avrupa mesaisi var. Burnuma kötü kokular geliyor.
Kafa olarak frankfurt'tan dönüp odaklanmanız gereken maç.

GS kaybetti, bjk ve TS berabere kaldı, rakip Giresunspor gibi daha gol atamamış bir rakipken sahaya bu coşkuyla çıkmasını, rakiplere ve lige bir mesaj verecek oyunu oynamasını beklediğimiz takımımız, sanki ligin son maçına çıkıyormuş gibi oynuyorsa problem vardır.

Yorgunluk falan bir yere kadar. Maaş iki gün gecikince hiç yorgunluk kalmıyor, soluğu Uefa'da alıyor herkes. Toplam 100 dakika koşuyorsunuz 3 günde bir, onda da bittik öldük. Sanki Giresunspor en son 2 hafta önce maç oynadı?

Her neyse bu maça geçemedim bir türlü, çünkü kırılma anlarında , mesaj verilmesi gereken yerlerde yapamadık, yapamıyoruz yıllardır. Geçen sene iç sahada yine eksik olan bjk'yi yenip aldığımız rüzgarı fırtınaya çevirme fırsatı varken, havlu atması olası, sergen'i gönderme planları yapan bjk'ye yenilerek onları yarışa ortak edip, sonunda da şampiyon olan yolu açtık. Bu defa bu olmasın diyorum ama oluyor.

Hatayspor maçı da bu minvalde bir maç. Iyi ve istekli, 1-0 da kazansak oyunun hakimi olduğumuz bir maç izlemeyi umuyorum. Ulan Rossi, o nasıl kaçar, berisha kardeşim küfür mü edelim dediğimiz bir maç olmasını artık istiyorum. Frankfurt maçını izleten Fenerbahçe'yi görürsek zaten ilk devrede fişi çekeriz.
yüksek tempoda geçeceğini, bol gollü bir karşılaşma olacağını düşünüyorum.