yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

26 ağustos 2020 süper lig fikstür çekimi21 takımlı süper lig ! gibi eşi benzeri olmamış bir hamle ile gerçekleşecek olan 2020/2021 sezoonuna ait fikstür çekimi bu.
saat 21:00'de beinsports'tan canlı yayınlanacakmış.
ekim ayından itibaren sınırlı sayıda seyirci uygulaması! hayata geçecekmiş. merak ediyorum, bakalım bu 3-4 haftalık periyotta bir derbi oynanacak mı ? buna yayıncı izin vermez büyük ihtimalle.
fakat bir takımın boş geçtiği haftanın hemen arkasında derbi varsa büyük problem yaratır yine. aslında avrupa kupaları maçlarının bitmesinin ardından epl'de olan boxing day gibi bir sıkışık fikstür bizde de uygulanabilir ama bakalım detaylarını önümüzdeki günlerde görürürüz herhalde. xd
Beinsports şakşakçılığı ile başlamıştır.

Bein söyle muhteşem, böyle harika, onlarla uzun yıllar devam etmek isteriz, harik video hazırlıyorlar falan. Adam olup indirime karşıyım diyemiyorsunuz tff olarak, sürekli fiyat indirmeye çalışmalarına ses etmiyorsunuz. Sözleşme fesh ederse diye alınan teminat mektubunu geri veriyorsunuz sonrasında da bein harika. Ben de harika olurum bu şekilde.

Fikstüre gelince aslında belli. Sadece derbi haftaları belli olsun diye yapılıyor. Bu sistemden bıktım, ama bein böyle istiyormuş.

Edit : hahahhaha top çekmeye gelen temsilciler, kürsüye gelmeden evvel dezenfektan sıkıyorlar ellerine, bu sebeple de topları aldıklarında elleri kayıyor. Ahhahahha tabi covid'e karşı mücadele. Yerseniz xd.
[img_summer px= 50 src=i.ibb.co/JxZv9yv/nor.jpg]
3. Hafta Galatasaray fenerbahçe maçı oynanacak.

Şaşkınım.

Konyaspor sezonun ilk maçını bay geçiyor.

6. Hafta fenerbahçe Trabzonspor ile oynayacak.

10. Haftada da fenerbahçe beşiktaş maçı oynanacak.

15. Haftamız ise bay.

Sezona da caykur rizespor maçıyla başlayacağız.
Gslilerin ic sahadaki seyircisiz derbiye aglayacagi fikstur. Neyse ki sosyal medya hesaplarimdan bir tek twitter vardi onu da kapattim. Artik kimseyi gormuyorum, ne guzel.
Fikstur cekimine gelecek olursak... fena bir fikstur cekmedik bence. 3. Hafta gs derbisi oynamamjz abes kacacak biraz ama olsun. 15. Hafta bay geciyoruz, dinlenmek icin firsatimiz olacak. Ic sahadaki onemli maclar da seyircili oynanacak (yersen :d muhtemelen iptal edilir karar). Onemli olan bizim nasil oynayacagimiz. Umarim sezona iyi baslariz. Hedef 3'te 3 ilk etapta.
Yolun sonu 29 olsun...