deliler gibi beklediğim stsl 2019-20 sezonu 34. hafta maçı.

bu maçtan sonra teknik direktörümüz açıklanacak, 19-20 sezonu resmi olarak bitmiş olacak. sırf onun için deliler gibi bekliyorum.
Ligi resmen 7. Sırada bitireceğimizi ilan edecek maç. Biz bu maçı kazanamayız. Bunlar mücadele bile etmezler. Oysa küme düşme hattında maçlar var, bizim için değil ama diğerleri için en iyisini ortaya koymak gerekir.

Zaten gs maçından beri havlu atan oyuncular var, rizespor maçı onlar için bitse de gitsek havasında. Zaten sadece şu 8 maçlık süreçte hevesli olsaydı herkes şampiyonlar ligi bileti alabilirdik.

Son olarak ben bu maçın bitiminde bir açıklama beklemiyorum eğer Erol bulut olursa teknik direktör. Çünkü ziraat Türkiye kupası finali var. 6 ay kadar beklemiş koskoca fenerbahçe bir teknik adamı, bir süre daha bekler ne olacak. Zaten final maçının tarihi de belli değil. Bekleriz ne olacak.
An itibari ile hedefsiz kaldigimiz icin sadece genclerle sahaya cikmamiz gereken mac. Gerci takimda oynayacak adam da kalmadi, her turlu genclerle cikacagiz da neyse.
Edit: bu arada mactan 2 beklentim var.

1)rize'nin sonucunda lig dusmemesi.
2)teknik direktorumuzun aciklanmasi. Eger erol bulut ise aciklanmaz. Aciklanmazsa erol bulut oldugunu anlariz. Neyse bakalim neler olacak hep birlikte gorecegiz.
Takimin yarisi yok cezalardan ve sakatlardan dolayi. Genc oyunculari sahaya surmek zorundayiz. Bayagi heyecanli gececek, genc oyuncularimiz icin takip edecegim.

As takim ciksak da yeniliriz herhalde zaten. Boylesi daha iyi oldu. Yedinci Sira zaten garanti. hicbir iddiamiz kalmadi, bari gencleri filan gorelim kadroda.
Umdugum kadro;
Altay
Murat - cenk - gurkan - hak
Orta alan hakkknda bilgim yok
Kanatlar hakkinda bilgim yok
Allahyar
Ozellikle cenk gurkan ikilisi 11 baslamak zorunda. Baslasinlar zaten bir zahmet! Su yoklukta da oynatilmazlarsa artik...
Edit: orta alan ve kanatlar hakkinda bilgim yok derken kimler cezali ve sakat kimler degil bunlari bilmiyorum manasinda dedim.
Bütün gençleri de sahaya sürsek gelecek sezon yine rotasyonda bile şans bulamayacak. Ben artık kabullendim. Arkadaşlar sizler de kabullenin. Ali koç vaadettigi sistemi hayata geçirsmedi. Ama öyle ama böyle. Durum ortada.

Daha çok kazanmak isteyen takımın kazanacağı maç. Ligde kalmalarına yeter mi bilemiyorum.
Cenk alptekin-gurkan baskan ikilisinden en az birinin, omer faruk beyaz'in, allahyar'in ve murat saglam'in ne olursa olsun 11 baslamasi gereken mac. Zaten 7. Sira garanti. Ne olursa olsun genc oyuncularla cikmak zorundayiz. 3-4 yesek dahi en azindan genclerimizi izlemis oluruz.
Bugun oynanacak macmis. bu hani yarin oynanacakti? Daha 2 gun oncesine kadar oynanma tarihi 26 temmuzdu. Hatta tum maclar 21:00'de 26 temmuz'da ayni anda oynanacakti guya.
Tff bir seyler deniyor.
Mac hakkinda ise diledigim tej sey genc oyuncularimizin 11 baslamasi.