2021-2022 sezonu d grubu
Saat: 23:00   Hakem: antonio miguel mateu lahoz
1 - 0
Namus maçıdır. En az galatasaray derbisi kadar önemli bir maç. Faşist olympiakos başkanının açıklamalarına sahada verilecek cevabın taraftar nezdinde önemi bütün oyunculara, gerekirse teker teker anlatılmalı.
hem uefa puanı, hem para, hem de avrupa'da kalma adına kaybetmemizin kazanmamızdan daha hayırlı olduğunu düşündüğüm müsabaka.
grupta liderlik şansımız kalmadı. (bin de 1) şimdi gidip kazara bu maçı kazanırsak şampiyonlar ligi gruplarının 3'üncülerinden biriyle uefa avrupa ligi'ne devam etme maçı oynayacağız. sherrif hArici üstünlük sağlayabileceğimiz bir takım olduğunu düşünmüyorum.
ancak grubu 3.ncü bitirmeyi başarırsak ki bu elimizde antwerp son 2 maçında 6 puan almazsa, konferans 2'ncilerinden biriyle konferans kupasına devam etme müsabakası oynayacağız.
evet üçüncü kupa kulağa kötü geliyor ancak kazanılan para avrupa ligi'ne çok çok yakın. kazanılan her galibiyet ya da beraberlik, şampiyonlar ligi galibiyeti gibi uefa ülke puanı getirmekte.
demem odur ki lider olamıyorsan kesinlikle 2.nci olmamalısın. 3'üncü ol avrupa'da kal, az biraz para ve puan kazan lazım olur.
ha derseniz ki bize bu şans ile konferans kupası'ndan tottenham ya da roma düşer ha işte ona ben bir şey yapamam başkana söyleriz kurban falan keser ayarlar.
İki gün sürecek bir başka Avrupa maçı.

23:00'de başlayacak bu maç. Modlar başlığı 25-26 Kasım 2021 diye düzeltirse iyi olur.

Mesut'un kadroda olmadığı söyleniyor.
muhtemel 11'ler

Olympiakos : Vaclik, Lala, Sokratis, P. Cisse, Reabciuk, A. Camlara, M'Vila, M. Camara, G. Masouras, H. Onyekuru, Y. El-Arabi

Fenerbahçe : Berke, Nazım, Kim, Szalai, Novak, Mert Hakan, Meyer, Rossi, Pelkas, İrfan, Berisha
Twitterda gördüğüm bir muhtemel 11'imizi cok beğendiğim maç. Böyle çıkarsak bence orta sahada teknik üstünlük elde ederiz. Savunmada da öyle felaket açıklar vereceğimizi sanmıyorum stoper ikilimiz ve mhy'nin hircinligi sayesinde.

twitter
irfan - Pelkas - Rossi üçlüsünü aynı anda izleyeceğimiz maç. umarım kazanan oluruz ama zor bir deplasman maçı.
İrfan can kahveci'nin oynadığı takım maçın favorisidir. O yüzden relaxım.

Edit: brezilyalı necip uysal'ın iyileştiğini unutmuşum. O oynamazsa yeneriz.