sezonun en önemli maçlarından biri. takımda mihajlovic'in kötü oyunu, dicle'nin etkisizliği ve liberoların kötü manşetleri sorunken busa, vargas ve eda'nın yükselişte olması güzel. vakıfbank tarafında ise genel bir formsuzluk var ve haak ağırlıklı oynuyorlar. iyi servis atıp maja'yı fileden uzaklaştırırsak haak'ı da durdururuz diye düşünüyorum. sezonun en önemli maçlarından biri. kazanırsak liderlik şansımız devam edecek ve iddialı olduğumuzu da göstereceğiz. manşette ve serviste çok hata yapmazsak yenebileceğimizi düşünüyorum. blokta kötüyüz ancak vakıfbank smaçörleri çok fizikli olmadıklarından blokta ağır üstünlük kurabileceklerini düşünmüyorum. iyi servis atıp az manşet hatası yaparsak kazanırız. terzic'in de sık sık oyuncu değiştirmesi taraftarıyım. mihajlovic arkaya geçtiğinde cansu'yla değişmeli. libero konusunda da inatçı olmamalı. naz'ın vargas-eda pasları ve liberoların manşeti ile vakıfbank'ta zehra ve kübra'nın oyunları belirleyci olacaktır. 19:00'da başlayacak ve trt spor 2'den canlı yayınlanacak.
maçı temiz 3-0 kaybettik. pek fazla bir şey yazmayacağım maçla ilgili. zehra ve kübra sonucu belirler demiştim ve müthiş oynadılar. dicle ağladı karşılarında resmen

terzic, mihajlovic, melis, beliz, dicle, bahar, ceren, naz seneye takımda görmek istemediğim kişiler. yabancı pasör, smaçör, orta ve libero alınmak zorunda. yoksa bu maçtaki gibi rezil rüsva olmalarımız devam edecek.

her yıl aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar almaya çalışıyoruz. yönetime yakın birileri varsa simla hanım'a lütfen sorsun. bu kadro vakıf ile baş edebilir mi? bütçe falan demeyin sakın, mihajlovic ve naz ucuz değil. onlardan daha ucuza daha iyi oyuncular çok.

terzic sırbistan'da boskovic ve maja'nın ekmeğini yedi yıllarca. kulüplerde bildiğin kötü bir koç. gönderilmeli