2022-2023 sezonu 15. hafta karşılaşması
Saat: 19:00   Yayın: beIN Sports
Maç Sonucu
2 - 0
ilk 11'i istanbulspor kupa maçı sonrası şekillenecek maçtır. umarım hoca şu lincoln'ü solda oynatma hatta iki orta sahanın önünde serbest adam rolü haricinde herhangi bir yerde oynatma hevesinden vazgeçer, kendi içerisinde mantığı olduğu kesin ama teorik pratiğe tam anlamıyla yansımıyor. maça gelince bence hoca geride üç stoperle yada arao'yu stoperlerin arasana gömerek oynatacaktır, top rakipteyken 5-3-2 top bize geçince 3-5-2 düzenine geçeriz, altay (yetişirse) osayi ferdi szalai crespo joshua banko görünüyor valencia irfan serdar aziz arao formaya yakın isimler.
bu kez 11'i tutturacağım maçtır;


joshua---------batshuayi---------irfan


lincoln------crespo-------arao-----ferdi


-----szalai-------gustavo-----serdar-----

-----------------------altay--------------------
(bkz: matchday) golü erken bulup taraftarlarının enerjisinin dolaysıyla takımlarına desteğini düşürürsek zorlanmadan kazanacağımızı düşündüğüm maçtır normal şartlarda 2-0 kazanırız diye tahmin ediyorum ama hakem faktörü devreye girer ve oyuncularımız tribünlerden etkilenirse istemediğimiz sonuç çıkabilir, ben oyuncularımıza ve hocamıza güveniyorum, ts deplasmanında alınacak 3 puan 3 puandan fazlasıdır.
Tatava değil hamsi tava yapacağımız ve en az 1 puanla geri döneceğimiz maç.

Skor olarak öne geçer ve var'da Karadeniz lobisi devreye girmezse değişik skorlar da çıkabilir.
neredeyse son 5 yıldır tüm trabzon deplasmanlarında hakem tarafından biçiliyoruz. eğer bugün de aynı şey olmazsa rahat kazanacağımız maç.