cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

24 aralık 2019 fatih terim tweeti

 • ne saçma bir akşam ya. bir yandan fenerbahçe ile beşiktaş kulüplerinin var açıklamaları. bir yandan da gelen bu taze twit.

  tanım : rakip takım hocasının komik tweeti.
  2 hafta da böyle taraftarı gazlayalım sonrasına bakarız düşüncesiyle atılmış bir twit.

  madem zorlu görüşmesinden rahatsızdın, bir niyet okuyacaktın, 2 hafta neden bekledin ? göztepe'ye yenilmeyi ve 10 kişilik ankaragücü'nden 5 dakikada 2 gol yemeyi neden bekledin ?

  bu sezon ft'nin sanırım 4. ya da 5. defa taraftarı konsolide etme çabası bu.

  ilk hafta denizli'den küsküyü yiyince hasan şaş'ın istifa etti vs muhabbetine 1 hafta gündemi meşgul etti. bir hafta tff mhk bizi şampiyon yapmayacak göndermesi yaptı. bir hafta ali koç'un sicili bozuk cümlesine gücendi. sonrasında 1 hafta seyirci taraftar muhabbetine girdi, bir hafta yabancı sayısından gem vurdu. bir hafta falçaoyu ben istemedim yönetim aldı muhabbetine girişti, suçu müsaitse falçao oynara getirdi, bir hafta burada futbol sahada oynanıyor dedi, bir hafta tuzlasporlu oyuncuların dövdürdü şimdi de buna sarıldı.

  bir çırpıda aklıma gelenler yukarıda. ama ne oldu ? takım top oynamadığı için öbür hafta taraftar gene sırtını döndü. bu hafta da antalyaspor gelip geçirirse ne yapacak merak ediyorum.
  Başarısız olacağını düşündüğü zamanlarda yaptığı klasik hareket, sorumluluğu başkasına yıkmak, yükü hafifletmek ve rakiplerini suçlamak...
  lacisozluk lacisozluk