2022-2023 sezonu 20. Hafta karşılaşması
Saat: 20:00   Yayın: beIN Sports
Maç Sonucu
1 - 2
Süper lig 20.hafta maçı. Ümraniyespor ile sezonun ilk haftasında 3-3 berabere kaldık bu sefer farklı bir galibiyet ile 3 puanı almalıyız.
İlk maçta keriz 2 puanı vermiştik, bir diğer keriz puanı Giresunspor maçında vermiştik. İkisini kazanmış olsak zaten liderdik.

Her neyse bu maçı çirkinleştirmek için hem gs’liler atağa geçti yine saha dışına çekmeye çalışıyorlar bizi hem de Ümraniye tarafı.

Öyle bir yenmeliyiz ki, tabutlarına çivi çakılmış olmalı. Ancak bizde o motivasyonu göremiyorum. RiZespor maçında da göremedik yani, çok enteresan.
altay osayi samet szalai ferdi arao crespo zajc rossi valencia batshuayi 11'yle çıkacağımızı sandığım maçtır. ilk 11'den daha önemli olan ise maça nasıl başlayacağımızdır; rize maçındaki görüntü hiç hoşuma gitmedi oyuncularda mutsuzluk ve umutsuzluk gördüm sanki lig bitmiş de formalite maçlara çıkıyor gibiydiler, ilk dakikadan başlayarak önde baskı kurmalıyız psikolojik üstünlüğü alırsak maçı ilk 20'de çözeriz.
günlerdir hakkımızda saçma sapan açıklamalar ve paylaşımlar yapan kulüp ile oynayacağımız maç. umarım takım ve teknik heyet bunların bilincinde çıkar sahaya.
rizespor maçında çizilen tablonun burada da tekrar etmesinden endişelendiğim maç.
hayati öneme haiz maçtır arkamıza bakmadan vurup geçmemiz gerekiyor. karşımızda sadece ümraniyespor olmayacak abdulkadir bitigen gibi bir silahşor maçı yönetecek ayrıca büyük ihtimalle bu maça özel prim vereceklerdir teşvik demeyelim de prim diyelim biz buna.
saat 20:00'da oynanacak maç. zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. seneye 2. ligde gsli başkanlarıyla takılsınlar.
fenerbahçe: Altay Bayındır, Lincoln, Samet Akaydin, Attila Szalai, Ferdi Kadıoğlu, Willian Arao, İrfan Can Kahveci, Miguel Crespo, Enner Valencia, Michy Batshuayi, Diego Rossi.
yine lincoln sol bek yine arao stoperler arasında yine crespo ortada tek yine 4-4-2, iyi düşünelim iyi olsun.