23-10-2021 Cumartesi günü saat 15:00'da TRT Spor Yıldız kanalından yayınlanacak TVF Sultanlar Ligi maçı.
üçüncü sette 21-16'yken geriden gelip 22-21 öne geçtik 6 sayılık seriyle.

edit: 25-23 bitti set. maçı 3-0 kaybettik.
sarıyer maçında belliydi bu maç zor geçecek, tahminimden de zor oldu. set bile alamadık, formumuz düştü.

belki yükleme falan yapılıyordur bilmiyorum ama takımda kimseyi beğenmedim. başta gizem, meliha. bu ikilinin fb'nin en önemli oyuncuları olduğunu hep söyledim. bir sürü problem vardı maçta ama manşet gelmeyince diğerlerini saymaya gerek kalmadı.

manşet gelmese bile buse daha iyi olmalı. umutlarım her maç azalıyor kendisine dair. ecz. maçında ilk sette kenara gelmek zorunda kalan madison sayesinde yıldız oldu. blokta hem kötü yer tutuyor hem de elleri çok kötü. hep aynı şeyi deneyip farklı sonuç bekleme buse, ellerin yanlış demek ki. ya düzgün çık şu bloğa ya da açıl defans yap. defans yap diyeceğim de defansı da çok kötü. naz neden girmedi oyuna aklım almıyor. terzic garip adamsın, sıkıldım senden.

takımda sadece cansu'yu beğendim. girer girmez arkayı topladı.

kafa olarak hazırlanamamışız, kaptan da çok kötüydü. lazareva ve arina vasat. ana neden hiç denenmiyor. brezilyalıların wonderkid dediği oyuncu o kadar mı kötü? geçen maçlarda girdiğinde uzaydan plase bıraktı :) ama bir görelim nasıl topa vuruyor. en kritik maçta mı sahaya atacaksın?

gs maçında galibiyet şart oldu artık. bu oyunu unutturmalılar. sezon sonunda yenilmektense baştan tokat yemek daha hayırlı.