süper lig 2011-2012 sezonu süper final 2. hafta karşılaşması.

bu maç öncesinde galatasaray ile aramızda 5 puan fark vardı ve herkes galatasaray'ın galibiyetine kesin gözüyle bakıyordu. öyle ki galatasaray sezon boyunca muazzam bir top oynamıştı.

maç başladı ve galatasaray akın akın geliyordu. fakat bir türlü net pozisyona giremiyorlardı. evet, oyunu bizim yarı alanımıza yıkmışlardı fakat yine de çok net değildi pozisyonları.

biz 1-0 öndeydik ve yanlış hatırlamıyorsam galatasaray golü bulana kadar 2-3 net pozisyona girmişti. sonrasında selçuk'la golü buldular ve ipler koptu. 10 dakikada abartısız 5-6 pozisyona girdiler. inanılmaz bir 10 dakika yaşamıştım.

sonra bienvenu'nun stoch'a yaptığı inanılmaz asist ve stoch'un attığı golle maç bitmiş gibi oldu. ondan sonra bile gol kaçırdılar ama o kadar etkili olamadılar çünkü psikolojik olarak çöktüler henüz 10 dakika olmasına rağmen maçın bitimine.

bu maçta galatasaray, bizim kalemize tam 28 şut çekmiştir. biz ise 4-5 tane şut çekebilmiştik maç boyu.

maç istatistikleri:

görsel


aslında gs'nin forvet rotasyonu o kadar iyi değildi. cidden o sezon mükemmel bir top oynuyorlardı ve forvetleri her türlü atıyordu. o forvet rotasyonuyla bile şampiyon oldular.

volkan demirel'in de muazzam bir performans gösterdiği maçtı aynı zamanda.
Galatasaray vs volkan demirel olan maç. Süper finalin ikinci haftasında bulduğumuz 3-4 gol pozisyonunun ikisini gole çevirdik. Çok güzel zortlatmıştık malum taraftarı. 3 puanı volkan sayesinde aldık.