2021-2022 sezonu 13. hafta karşılaşması
Saat: 19:00   Hakem: halil umut meler
1 - 2
Bizim adımıza büyük bir hezimetin olabileceği karşılaşma.
Galatasaray'ın oyununu görüp söylemiyorum bunu. Bizim bir şey oynamadığımızı görüp söylüyorum.
Tam 1 hafta kalan mac.

Bugun spor medyasinda gordugum haberlere gore tisserand ve gustavo maca yetisiyorlar. Bu cok iyi oldu, valencia da oynasaydi iyiydi ama olsun bu iki oyuncuyu yetistirmek onemliydi. Osayi'nin de cezasi bitti, sahada olacaktir.

Berke
Tiss kim szalai
Osayi mhy luiz ferdi
Irfan serdar rossi

Umarim ozil'i 11 baslatmak gibi bir hataya dusmeyiz, yukaridaki kadro kenarlardan galatasaray'i baya zor duruma dusurecektir. Yedlin ve van aanholt'un zaaflarini iyi degerlendirmeliyiz.
milli aradan sonra oynayacağımız maç.

ilk mlli ara dönüşünde sivas'a puan kaybetmiştik kötü oynayarak, öbürü de ts maçıydı herkesin malumu o olayı görmezden gelsek bile 10 kişi kalınca hiç bir varlık gösteremedik.

milli aralar bize şimdiye dek yaramadı. bakalım bu sefer umarım farklı olur.
Uzun zamandır ilk kez bir Galatasaray derbisinden korkuyorum . Umarım kazanırız ama açıkcası hiç de ümidim yok.

Maalesef hiç umudum yok. Kaybedeceğiz gibi görünüyor.
Bizi bu hale getirdiler işte. Eskiden içeride dışarıda her türlü alırız diyorduk. Ama kafalar değişmedikçe eskisi gibi hissedemeyeceğiz.

milli maçlarımızın da bitmesiyle gözümüzün kulağımızın dikkat kestiği maç.

galibiyet için pek umudum yok ama yenileceğimizi de düşünmüyorum. klasik bir derbi maçı olur, golsüz beraberlik gibi.
#78665 bu entryi girdikten sonra dün gece rüya gördüm. Strese girmemek için maçı izlemiyordum. Maç yerine tv'de saçma bir diziyi izliyordum. Ekranın sağ üst köşesinde ise skor tabelası vardı.

Gs golü attı öne geçti. Ben de "umarım böyle biter fark olmasın" vs. Demeye başladım. İşte ondan sonra 2 gol atıp maçı 2-1 kazandık(*). Tabi skoru görünce evde koşarak tur atmaya başladım. İşte böyle bir rüyaydı. Umarım bu maçta gördüğüm rüya gibi bizim kazanacağımız bir maç olur.
Fenerbahçe'nin kaybetme ihtimali bile olmayan maç. En az iki fark bekliyorum. Bu maç ile birlikte yeniden seri yakalayacağız.

Edit: arkadaşlar böyle maçlardan mutlak mağlubiyet beklemek büyük takım psikolojisini tamamı ile kaybetmektir. şüyuu vukuundan beterdir.