Öncelikle transfer sürecinde aldığımız her oyuncuya ayrı ayrı klip çekildi ve her hafta en az bir oyuncumuz basına tanıtıldı. Bunun yanında youtube katıl butonu eklenerek bazı hazırlık maçlarımız sadece buradan servis edildi ve dünya genelinde sosyal medya etkileşiminde spor kulüpleri arasında 3. sırayı elde ettik.

Ama esas dikkat çekici nokta yönetimimizin ulusal kanalları ve tv yayınlarını artık tercih etmemesi , kime hizmet ettiği belli olmayan yorumcuların ağzına sakız olmak istememesi ve belli medya gruplarına kulübümüz üzerinden reyting kazandıracak görüntüler vermek istememesi takdire şayan bir durumdur.

Gerek hocamızın gerekse de başkanımızın sadece belli başlı spor muhabirlerini davet ederek yaptıkları sohbet toplantısı/basın açıklaması şeklinde ki yaklaşımından bir taraftar olarak çok memnunum. Özellikle bu açıklamaları fenerbahçeli muhabirlerin ağzından dinlettirdikleri için şahsım adına teşekkürü borç bilirim.
bazı konularda hatalı olsalarda genel olarak türkiye'nin en iyi medya iletişim ekibidir.

yalnız ben şuna çok takılıyorum. youtube katıl özelliği geldi eyvallah. burada özel röportajlar falan yayınlansın tamam ama yani hazırlık maçları en azından fb tv'de yayınlanmalıdır. ben youtube'la falan uğraşmadan takımımın kanalını açıp o maçı hd olarak izleyebilmeliyim diye düşünüyorum. koskoca fb tv'de en azından kendi maçlarımızı yayınlamalıyız.