fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı ali koç'un perşembe günü saat 15:00'da şükrü saraçoğlu stadyumu 1907 Tribününde gerçekleştireceği basın toplantısı.
Gene gec kalmistir, son hafta macimizdan once havlu attigimizi bilerekten islerini tamamlamasi ve bugun itibariyle her seyi aciklamasi gerekiyordu.

Beyfendi tee persembeye otelemis toplantiyi, muhtemelen adayligini aciklayip genel bir sezon degerlendirmesiyle ufaktan ozur dileyerek kapanisi yapacak.

Yonetimine 8 yeni ismin eklenecegini soyluyor muhabirler, hukuk özurlu alper pirsen filan olmayacakmis. Bunlar guzel gelismeler ama emre'ye 3 sene kontrati basarsa her seyi berbat edecektir. Umarim boyle bi hataya dusmez.
Acele karar almış patron.

Bence seçime 1 gün kala falan toplantı yapmalıydı. Umarım hakem, TFF falan konuşmaz. 5 dakikada söyleyeceği şeyler için insanları 2 saat rehin almaz. Gerçi gazeteciler dışında pek takip eden de olmaz bence.
Ali koç'un konuşmalarından Emre'nin seneye kalacağını çıkardım, cümleten geçmiş olsun. Vizyon başkan ve bücür emre ile yine hayatımız ızdırap gibi geçecek.
Ne dediysek o
#60082

Fenerbahçeliler bile doğru düzgün takip etmemiş söz konusu toplantıyı.

Işte başkana dair olan güven tam olarak bu halde.

Açıp izleyeyim diyorum da yine en az 3 saat monoton monoton konuşmuştur diye elim gitmiyor.

Edit: yatmadan evvel dayanamadım ve seyrettim. Sandığım gibi 3 saatlik bir program olmadı, onu haftaya yapacakmış XD.

Uzun uzadıya yazmak istemiyorum da bizim tavrımız değişecek biz de bağırıp çağırıyor olacağız demeye getirdi. 3. Yıl sonunda tecrübe olarak bunu mu anladı? Bunu anladıysa gelecek 3 sezon da çöp arkadaşlar.

Bizim sorunumuz o değil ki? Bizim sorunumuz al da at diyen stoper, çerçeveyi bulamayan santrafor, çalım atamayan kanat, taktik veremeyen hoca,fizik gücü oluşturamayan kondisyoner... bizim sorunumuz iç sahada 7 mağlubiyet. bunları çözmeden gerisi lafı guzaf.

Ardından fenerbahçe başkanı eğer Hande Sümertaş gidecek diyorsa, gidecek. 2 hafta evvel hakkını gasp eden hakem var hakemi bile olamaz bir daha. TFF başkanına gidecek derse o başkan durmamalı. Işte biz bundan bahsediyoruz. Sabah akşam bağır çağır değil.

Bir de şunu söylemem gerekiyor, izlerken kahkaha attım. TFF ve mhk'de liyakat yok diyor.
Hahahahah...
Birisi bu sözün ardından çıkıp dese ki " sen ne anlatıyorsun, sen sd diye getirdiğin ardından TD yaptığın adamın diploması yok "diye Ne cevap vereceksin. Biraz mantıklı konuşmak gerekir.