2022-2023 sezonu
Saat: 21:00   Yayın: a spor
Maç Sonucu
3 - 1
Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçının başlama saati 21:00, lig öncesi son prova olarak değerlendirebilir.
jorge jesus'un komandoları bu maçı bekliyor her biri kınından çıkmış kılıç gibi gözlerinde o ateşi gördüm, tahminim ilk 30'da öndeki baskıyla rakibin gardını düşürürüz lig öncesi son provadan mutlu ayrılırız.
ronaldo-messi tartışmalarından çok yorulduk çok yıprandık fenerbahçesizlik canımıza tak demişti nihayet maç günü geldi çattı, herkes çok özlemiş ki taraftarlar sold out yaptı dolu tribünler önünde takımımızın şov yapmasını bekliyorum, hoca ts maçını da göz önüne alarak ismail mhy rossi serdar dursun ve zajc gibi rotasyonda az daha süre verdiği oyunculara görev vermesini bekliyorum, çok zorlanmadan güzel futbolla bu maçı koparırız.
muteber sitelerden muhtemel 11'lere bakayım dedim biri diğerini tutmuyor sanırım herkes içinden geçeni yazmış haksız da değiller aslında, kulüp maçtan önce doğru 11'i bulana forma hediye etmeli, benim 11'im;

------------joshua-----serdar--------

rossi-----ismail-----zajc-----irfan

ferdi-----szalai-----gustavo---osayi

-------------------irfan-------------------
hafta sonu olan lig maçını düşünerek ilk yarıdan fişi çekip ikinci yarıda sakatlık riskine karşı kilit oyuncuları dinlendirmek gerek.
ilk 11'imiz;

------------joshua-----batshuayi--------


emre-----arao-----crespo-----irfan


ferdi-----szalai-----gustavo---osayi


-------------------irfan-------------------
Fenerbahçe : İrfan Can Eğribayat, Osayi-Samuel, Gustavo, Szalai, Ferdi, Arao, Crespo, İrfan Can Kahveci, Emre Mor, King, Batshuayi.

istanbulspor : Jensen, Oğuzhan Berber, Mehmeric, Mehmet Yeşil, Ali Yaşar, Melih Kabasakal, Muammer Sarıkaya, Rroca, Topalli, Ethemi, İbrahim Yılmaz.