içerisinde kesif bir tiner kokusunu barındıracak olan sözlük olacaktır. Beşiktaş taraftarı kadar kafa utuleyen başka Bir taraftar grubu az bulunur.

Özellikle şampiyonluk kazandıkları 2016 ve 2017 yıllarında bütün sosyal medya mecralarında adeta bir Tinerci terörü estirmislerdi. Düşününce bile insanın midesi bulanıyor.

Allah bir daha o günleri yaşatmasın.
olum bu laci sözlük'ün aynısı ahahahhhahaha. xd arayüzü falan her şeyi aynı.

site linki xd

kanka biraz değiştir de hoca anlamasın :p

edit: ulan ben bunu yazar yazmaz siteyi kapattılar. daha doğru düzgün okuyamamıştım bile...

edit 2: çerezleri silerseniz siteye giriyor.
laci sözlük ile tamamen aynı görünüşe sahip sitesi olan sözlük.

#31506 ilk tepkim, "yuh ebesinin bilmem nesi!" oldu.

aynen kopyalamışlar burayı diyordum ama sonradan aklıma geldi ilginçtir ki fener sözlük'te burayla neredeyse aynıydı. muhtemelen belli bir bütçe ile site oluşturmak isteyenler için en popüler tasarımla karşı karşıyayız.

edit: siteye girince "yazarız bu gezegeni!" yazısını görüyoruz, adamlar daha ilk saniyeden belli ediyor beşiktaşlı kafasıyla site oluşturulduğunu(*). uyarmış olalım, ateşle yaklaşmayınız.


1 gün sonra edit: madem buraları okuyorlar bazı tavsiyelerde bulunalım, öncelikle "yazarız bu gezegeni!" cümlesini kaldırın. vallahide billahide itici, tipik bjk'li kafası deyince alınıyorsunuz sonra. birde siyah temaya geçince sol üstteki sözlüğün ismi pek okunmuyor, logoyu kastediyorum. siyah rengin üstüne siyah puntolarla yazılmış, yazıyı beyaz yaparsanız çok daha sağlam ve okunaklı olur. başarılar.
biraz alıngan yazarlara sahip sözlük. olm sakin lan, küfretmedik ahahahaha.

görsel


adam ciddi ciddi ''ben bunu yazar yazmaz siteyi kapattılar'' ibaresini kendilerine yönelik bir şey olarak algılamış. siteye girişte bir problem vardı, çerezleri silince de düzeldi, bunu kastetmiştim.

ayrıca çalma gibi bir durum zaten söz konusu olamaz, taşak geçmek için söyledim bunu. çünkü birebir aynısı olunca altyapının aynı olduğu anlaşılıyor zaten, tamamen aynı değil de benzer olsaydı fikrim farklı olabilirdi.

neyse aralarından bir tanesi başarılar dilemiş bize, biz de onlara dileyelim :p
şöyle bir başlık var :

görsel

tineri şırıngayla mı vuruyorlar nedir bambaşka bir kafa bu xd
neredeyse ölü sözlük. 2-3 yazar kendi arasında paslaşıyor sadece. truva olarak girmeyi planlıyordum ama ne anlamı var ki :/