saat 21.00'da başlayacak maç a spor ekranlardan yayınlanacak. denk güçlerin mücadelesinde moralsiz galatasaray saha ve seyirci avantajını lehine çevirmek isteyecektir bol gollü bir maç bekliyorum.
Türkiye kupası maçı.

Eğer maç Kastamonu’da oynansa gs elenirdi kesin de saçma sapan format yüzünden yırtacak gibi. Yine de belli olmaz
yüksek çekişmeye sahne olacağını düşündüğüm maç, kastamonu liginde 14. sırada ama bu kimseyi yanıltmasın kadro kalitesi gsden aşağı değil eğer kendi evinde oynasaydı maçı alırdı şimdi şanslar fifty fifty.
Gs'nin ağlama sebebi bu maçtan da utanç dolu bir skor çıkmasın idi. Bu sebeple hakem var kim varsa Kastamonuspor'u sandviç yapmak için devreye girsin istendi.

Ama futbol bu, belli olmaz. Denizlispor da çok değil geçen sezon aynı sahada elemişti parçalı paçavra giyen soytarıları.

Sonra da gidip hakem TFF falan diye ağlamaya devam edebilirler. Xd
Heyecanla bekledigim mac. Yakin tarihin en cekismeli maci olabilir bu, futbol profesoru okan buruk guclu rakibini muazzam bir taktikle eleyecektir. Bundan hic suphem yok, kendisini desteklemeye devam edelim.
kim koyarsa koysun allah razı olsun, cimboma koyana canım feda olsun dediğimiz maçlardan biri. dengini yakalamışken kastamonu affetmemeli bence de.
Gs'nin 5-0 onde oldugu mac. Acikcasi bizim icin iyi bir sonuc cunku okan buruk yetersiz bir teknik direktor, galatasaray'in basinda ne kadar kalirsa o kadar iyidir.

Edit: yazarken 6 olmus.
Okan buruk'un ne kadar elit bir teknik direktor oldugunu ispatladigi mac. Okan hocamiza Hep destek tam destek.