Spor toto süper lig
2020-21 sezonu 13. hafta karşılaşması
19:00
beIN Sports
Cüneyt Çakır
Gaziantep Kalyon Stadyumu
deplasman fatihi erol bulut’un kazanacağı maç. asıl sorun diğer hafta iç sahada oynayacağımız başakşehir maçı.
muhtemelen en az 1 duran top golü yiyeceğimiz maç. narin tisserand, olmayan saçları bozulmasın diye kafa topuna çıkmazken arkadan andre ya da dicko, hiç olmadı djoboli midir nedir, o takar bir tane. işin kötüsü ilk golü yersek bir tane de bonusunu yiyoruz 10 dakika sonra, 0-1 olursa maç yine 3'ten aşağı yemeyiz. yok eğer hasbelkader öne geçersek de bir duran top golü, bir cisse'nin kaptırdığı topta tisserand'ın hatası 2-3 olabilir. kazanmak istiyorsak en az 4 gol atmalıyız bu ligde bu stoperler ve bu oyun yapısıyla.
Oldukça uzun bir süredir evinde kaybetmiyor Gaziantepspor. Hatta rekor kırmış yanlış hatırlamıyorsam.

Bu rekoru sonlandırmak Fenerbahçe'ye nasipmiş. Rahat kazanacağımız maç. Malumunuz deplasmanda daha iyi netice alıyoruz. Bir de kolay maçları kaybedip zor olanları kazanma huyumuz da var.

Fenerbahçe'nin kesinlikle kazanacağı maç. En az 3 farkla tahminim.
Zar zor kör topal, altay'ın oynayacağı inanılmaz futbol ile kazanabilecegimiz maç.

Onun dışında nasıl oynaması gerektiğini bilen bir takım Var bizim Aksimize. O yüzden kazanmamız zor.
Küsküyü yiyeceğimiz maç. takım burdan sonra alaşağı gider gibi gözüküyor erol bulut gidene kadar böyle olacak malesef oyuncuların hocaya saygı duymadığını seziyorum.
Dünkü maç için umutluydum ama içimde gram heyecan kalmadı. Puan kaybetsekte sinirlenmeyeceğim artık. Ben neden kendimi tüketiyorum? Bu kurumdan para kazananlar tüketsin biraz da kendilerini.
Fenerbahçe'nin Çok hayırlı bir mağlubiyet alacağı maç. Yönetim yedek hocayı hazırda tutuyordur inşallah. Bay haftası yeni Hoca gelmezse yönetim erol'la birlikte gider.
Gaziantep ilk haftadan beridir yenilmiyormuş deplasman performansımızı da göz önüne alırsak galibiyetimiz hayırlı olsun