Efeler Ligi Final Serisi
3.maç karşılaşması
3-1
Trt Spor 2
final serisinin 3. maçı. 2. maçı çok iyi servis atarak rahat kazandık. bu takım iyi servis attığında şampiyonlar liginde bile iş yapar, kötü servis attığında da ligden bile düşer.

maçlar kazanılır kaybedilir, benim takıldığım başka bir nokta var. maçlar neden bir ankara'da bir istanbul'da oynanıyor? pandemi döneminde ekstra seyahat ediyor takımlar. pandemi olmasa bile avantaja sahip takımın sahasında 2 maç üst üste oynanır, sonra diğer sahaya geçilir. tvf burada da farkını konuşturdu.
berbat manşetlerimiz ve ulaş'ın kötü oyunu sebebiyle yenildik. sadece metin'i beğendim bu maçta
Ellerimizle vererek şampiyonluğu ateşe attığımız maç. İstanbul'da yine kazansak bile son maç için bu sezon bize çok kötü gelen Ankara'da bu kafayla alacağımızı sanmıyorum. Bu maça gelirsek üçüncü sette 21-19 öndeyken Ulaş'ın berbat tercihleri ve Hoag'ın karşılayamadığı toplar yüzünden 6-1 seri yiyip kaybettik. Ardından dördüncü sette 11-7 öndeyken 8-2 seri yiyip geri düştük iki maç sayısı çevirip set sayısı şansı yakaladık ancak şanslarının da yardımıyla kazandılar. Erkan Toğan yine zamanında almadığı molalarla, yaptığı/yapmadığı oyuncu hamleleriyle, boş boş harcadığı GDS hakları ve bir seyirciden farksız oyunu okuyuşuyla makamını hak etmediğini haykırdı.