Prim kasmak amacıyla sayısız twitter ünlüsü ya da muhabirinin 18 ağustos 2021 tarihinde açıklanacağını duyurduğu santrafor.

Hiç sanmıyorum ama başlığı dursun. 19 Ağustos 2021 saat 00:00'da buluşmak üzere.
Kan emici asalaklar, menajer kitlemelerini yapamadılar, şimdi de itibarları için fütursuzca sallayarak gelecek senelerini kurtarmaya çalışıyorlar. Tabii ki alışmışlar en ufak vasıf olmadan lüks yaşama, onlar için de zor anlıyorum. Anlamadıkları şey ise bu saatten sonra çokomello gibi adamlar fenerbahçe'nin kapısından dahi geçemeyecek. Hiç boşuna gelecekten de ümitli olmasınlar.

Aklı başında taraftarımız da artık telaşı bıraksın. Ali koç'un sicilı kötü olabilir fakat bu sene transferi belli ki hoca yönetiyor. Işte bu yüzden Iyi oyuncular için son dakikaya kadar beklemek çok daha doğru olacak. Saçma sapan kan emicilerin gazına gelmeyin. En kötü ihtimal ile geçen seneki beşiktaş misali son dakika risk alarak Bakambu gibi bir adam ile imzalarız.
sezon başında teknik direktör olarak bielsa ya da favre ayarında birini bekleyen fb taraftarı, vitor pereira ismi açıklandığında küçük çaplı bir şok geçirmişti.(pereira'yı beğenirim bu arada.)

şimdi de bakambu ya da sörloth ayarında bir forvet beklerken ufuktan bir emmanuel emenike belirse... samatta'dan iyidir en azından be.(*)
türkiye'nin en kurumsal kulübü duyumlarla ilerlemeyeceğinden santrafor açıklanacağını beklemeyenlerdenim. bu kişilerin taraftarlar üzerinde beklenti yaratması ve olmayan bir şey üzerinden taraftarları hayal kırıklığına uğratması sonucu kulüp büyük zarar görmektedir.
Salomon Rondon ismi yüksek sesle zikredilmeye başlandı. Lig başlangıcını ve Avrupa Kupası maçlarını bile kaçırdıktan sonra herkes büyük beklentilere girmişken ve rakiplerin çatır çatır eksik bölgelerine transfer yaparken sen yıllardır minimum verim aldığın forvet pozisyonuna bu ismi getirirsen bir daha taraftarın karşısına para istemeye nasıl çıkacaksın çok merak ediyorum büyük başkan.
Santrafor açıklanacak denirken eldeki orta sahadan olduk.

Hahhahabahhhaha duyumcular şaşkın.