Spor toto süper lig
2020-2021 Sezonu 19. Hafta karşılaşması
2-0
BeIN Sports
Cüneyt Çakır
Vodafone Park
süper lig 2020-2021 sezonu 19. haftanın en önemli maçı.

normalde şartlar ne olursa olsun gs nefretim hep ağır basar ve bu derbide bjk'yi desteklerim ama bjk'nin iyice itici olmaya başlaması ve zirvede bulunmasından dolayı acaba gs tarafına mı kaysam diye tereddütte kaldım. bizim için en hayırlı sonucun çıkmasını diliyorum.
Önemli maçtır ve her sonuca gebedir.lakin eğer Fenerbahçe'nin bu maç haftasında maçı varsa o haftanın en önemli maçı her zaman Fenerbahçenindir.
Bjknin 3 puanı alacağı maçtır. Tabiki kırmızı kartların havada uçuşacağı maç olması dileğiyle. Her iki takım da çok kolay penaltı alıyor. Muhtemelen hakemin kafasının karışacağı maç olacaktır. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
3 sonuçtan da memnun olacağım maç.

b*şiktaş'ın kazanması: g*latasaray kaybedeceği için sevinirim.

beraberlik: matematiksel olarak rakiplerimiz toplamda 1 puan kaybeder, gene sevinirim.

g*latasaray'ın kazanması: şampiyonluk yarışında b*şiktaş kesinlikle daha büyük tehdit, dolayısıyla b*şiktaş'ın kaybetmesi bizim için daha verimli olacaktır, yine sevinirim.

daha i**e olan kazansın. iki takıma da başarılar(*).
kimi destekleyeceğim konusunda halen kararsız olduğum maç. bizim için beraberlik en mantıklı sonuç gibi duruyor ama bir tarafın yenilerek moralmen bitmesini de istemiyor değilim. işte o tarafın hangisi olması gerektiğini maç günü seçeceğim galiba :)
GS kaybederse karışır, bjk kaybederse lider oluruz, beraberlikte ikisi de yarışa tutunur biz liderliğe oynarız. Öyle bir maç işte.
kim koyarsa koysun allah razı olsun faktöründen dolayı galatasaray'ın kaybetmesini istediğim maç. geride kalsınlar dA Saçma sapan transferler yapsınlar.

bu arada az önce ki erzurumspor galibiyetinden ötürü keyifle takip edebileceğiz.
15 kişilik kadroyla top oynayan kartalın galibiyetini dilediğim maç.

Onlar elbet tökezler ileride, gs'yi hele bir uzak tutalım yarıştan olabildiğince.

(bkz:lig uzun bir maraton)
Çerezleri şimdiden almaya başlayın. Hafta sonu cümbüş var. Kırmızı kart, tartışma, bolca çekişme görmek istediğim maç. Mottomuz budur. Yiyin birbirinizi. (*)