2022-2023 sezonu 10. hafta karşılaşması
Yayın: beIN Sports
ilk 11'i hafta içi oynayacağımız larnaca maçına göre şekillenecek maçtır. ben her durumda ilk 11'e serdar aziz ve michy takviyesi bekliyorum.
Muhtemelen Tolga cigerci'nin skora katki yapacagi mac. Her fb'li bilir bunu, ayrica gs eskilerine dikkat etmek lazim. Cirkeflikte sınır tanimayacak bu yeteneksizler, evet taylan ve emre'den bahsediyorum.

Kendi takimlarindan s*ktiri yiyerek kiralandiklari yerde rahat durmaz bunlar.
joshua king luan peres arao miha zajc mhy'ın sakatlıkları sebebiyle oynayamayacağı maçtır. orta ikili ismail - crespo banko görünüyor zaten başka alternatif kalmadı lincoln bu ikiliyi tamamlar, kenarda orta alana takviye edilebilecek bir tek arda var bakalım cor cesus hangi kombini deneyecek.
tüm büyüklerin puan kaybetmesi sonunda kazanmamızın daha da önemli hale geldiği maç. Vurduğumuz gol olsun.
Zor olmaya namzet bir maç. Yani 2-0 yapsak bile maçı bırakmayacak bir rakip olacak karşımızda. Bu sebeple son düdüğü kadar oyunda düşmemek önemli.
joshua luan emre mhy zajc arao'dan yoksun çıkacağımız maç hocanın aklını okumak imkansız yine de tahminimizi yapalım; top bizdeyken 3-5-2 top rakipteyken 5-3-2 oynarız gibi geliyor ismail crespo banko görünüyor üçüncü isim rossi ve lincoln'den biri olur belki de ikisini birden oynatır irfan arda serdar hazır kıta bekler,

--------valencia-------michy---------

-----------------lincoln---------------

aloiski---ismail----crespo----ferdi---

----szalai-----henrique----serdar---

--------------------altay------------------

jj'yi çözmek imkansız bir bakmışsın irfan 11'de ve farklı formasyonda oynuyoruz saat:19.00'a kadar öğrenemeyeceğiz.