Sezonun 4uncu maci bu akşam saat 20.45'te bein sports haber kanalından takip edilebilecek. son topta kaybedilen CSKA maçı sonrasi takımın nasıl bir reaksiyon göstereceği merak konusu olmakla birlikte dış atislardaki istikrarimizi sürdürdüğümüz takdirde galibiyete yakın olan taraf olduğumuzu düşünüyorum.
westerman'ın süre alarak guard rotasyonunu rahatlatması beklenen maç. zira, dixon hiç hazır gözükmüyor ve hem bu haliyle hem de yaş itibariyle bu sezonki sürelerinin 10 dakikanın altında olması normal. 1 numarada de colo oyun karakteri gereği yaratıcıdan çok bitirici rollerini tercih ediyor. kenan'ın da istediğimiz seviyenin çok uzağında olduğu bir gerçek. konsantre bir westerman, lorenzo ile rotasyona girer, 20 dakika civarında sahada kalır ve maç başı çift haneli asistlere çıkabilir. umarım bu maç sezona güzel bir başlangıç olur onun için. ayrıca, melih ve ahmet sakat oldukları için yine kadroda olmayacaklar.
İlk yari 45-25 lehimize sonuçlandı.rakip koçlar ve oyuncular Avrupa basketboluna biraz yabancı gelen transition oyununu çözene kadar çok can yakarız gibi görünüyor.takim şimdilik iyi gorunmekle birlikte işler kötüye gittiği vakit elini taşın altına sokacak kriz yönetimini yapacak oyuncu eksikliği var gibi geliyor bana umarım o kriz anlarını bu sene olabildiğince az yaşarız.
Takımımızdan bu sene çok büyük beklentiye girerek son sekiz f4 gibi birşey beklemememiz gerektiğini yüzümüze tokat gibi vuran bir maç oldu.kriz anında elini tasin altına sokacak tek bir oyuncu yok takımda.gecis oyunuyla yüksek tempoyla ilk yarıda 30 sayı fark yapsak bile ikinci yarıda her maçımız bu duruma gelir.hocanin Veselynin yorulduğu dönemde Hamiltonu hiç düşünmemesi Brown ve Eddie'nin bu kadar kotu olduğu bir akşamda bu oyuncularda ısrar etmesi hocaya eksi yazar.cok beklentiye girmeden dönem dönem küçük heyecanlar yaşatacak bir takımımız var bu sene o ortaya çıktı bu maçta.