2021-2022 sezonu 4. hafta karşılaşması
Saat: 20:45  
80 - 41
Perşembe günü beiN Sports Haber'den yayınlanacak THY Euroleague maçı. Maçın başlama saati 20:45.
Bugün kuzenimle birlikte passolig üzerinden bileti aldığımız maçtır. Uzun süre sonra Ataşehir'de olmak çok çok iyi gelecek. Maça katılacak arkadaşlarla belki karşılaşırız. (*)
sırasıyla oynadığımız son 3 maçta;

pana'ya talihsiz bir şekilde maç sonunu kötü oynayarak hem de hakem hataları neticesiyle kaybettik.

bahçeşehir'i deplasmanda(ülker arena'da) hem vesely hem de colo'yu oyunda fazla fazla tutarak(el'de çift maç haftası olmasına rağmen) zar zor ite kaka yendik.

euroleague'in en zayıf takımlarından belki de en zayıfı olan alba berlin'e ise ikinci yarıda hiç bir şey oynamayarak kaybettik.

bu akşam da kazan ile oynayacağız. bu maçı bence evimizde alırız almasına. peki ya sonra? ayın 18'inde lig maçımız efes ile. sonra euroleague'te sırasıyla real madrid, barça, olimpiakos, cska, milano, bayern ile oynayacağız. çanlar hem şube yönetimi için hem de 3 yıl sözleşme yaptığımız corceviç için erkenden çalmaya başladı bile.
Bu sezon ilk defa takımımızın bir maçının tamamını seyredebileceğim. Uzun haftalar sonrasında eve erken gelebildim, umarım kazanırız.
ilk periyodun yarısından itibaren bir anda süper oynamaya başladığımız maç. ne zaman de colo, polonora, pierre girdi işler değişti. çok da iyi savunma yapıyoruz. fark 20'ye çıktı. henry oyuna girmediği müddetçe böyle akarız bu maç. derken henry girdi.
İyi oynuyoruz ama bende adını koyamadığım bir şey var, bir eksiklik var sanki. Bakalım bu hissiyatı maç sonuna kadar yaşayacak mıyım.