spor toto Süper Lig
2020-2021 sezonu 30. Hafta karşılaşması
19:00
BeinSports 1
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu
Formda ve diri bir kayserinin puan veya puanlar alacağını düşünmek istiyorum. Son senelerdeki iki takımın rekabetinde galatasarayın ezici üstünlüğü bulunuyor. Geçen hafta Hatayspora 3 gol atan kayserinin, oyuncusunun sözleşmesi feshedilmiş, puan kayıplarıyla negatif bir havaya bürünmüş galatasaraya gol atacağını düşünüyorum. Beşiktaşı yenersek bizim de önümüzün açılacağını düşünüyorum. Zor maç olarak sadece alanyaspor maçı kalıyor. Bu seneki deplasman karnemiz de çok iyi zaten. Güzel günler yasayalım istiyorum, yüzümüz gülsün. Meşalelerle sahile inmek, şampiyon olmak istiyorum. Geleceğe umutla bakalım, güzel günler yakın.

Galatasaray'ın çok rahat kazanacağı maç. Bu maçta kayseri'nin puan kazanmasını bekleyenler bence hiç beklemesinler. Beraberlik bile galatasaray için felaket bir sonuç iken bu maçta galibiyetten başka bir şey çıkmaz. Gs zorda kalırsa hakem gereğini yapar. Çok uzağa bakmayın, sadece galatasaray'ın bu seneki karagümrük ve kasımpaşa maçlarına bakmanız yeterli.
galatasaray'ın en az 5 atacağı süper lig maçı. kayserispor'un 1 puan alması bile mucize olur.
Marcaoyu görünce bi gülesim geldi. Sezon sonuna kadar sınırda bulunacaktır büyük ihtimalle. (*)
Marcao isimli şahsın 2 haftada bir kırmızı kart ile cezalandılmasi gerekirken sarı kart sınırını doldurmadan sezonu tamamlayacağı bir başka maç.