2022/23 sezonu Avrupa ligi H grubu 4. Hafta maçı.

Başlama saati 22:00

Tam ferencvaros grupta aldı başını gitti derken, Kızılyıldız şok bir skorla maçı kazanıp grubu karıştırdı ve ts’nin en aZından konferans ligine gideriz beklentisine taş koydu. F.varos grupta 6 puanla lider, monaco yine 6 puanda. TS ve K.yıldız da 3’er puanda.

Ts bu maçı da kaybeder herhalde ancak grubun diğer maçı hem ikincilik hem de üçüncülük için belirleyici olacak.

Bu maçtan da sıkıntılı bir skorla yenilip ayrılırsa ts, gruptan 3. Bile olmadan geri gelir ki MR bize saygı duyun avcı da bunu içten içe istemekte.
ts: Uğurcan, Hüseyin Türkmen, Bartra, Denswil, Eren Elmalı, Hamsik, Gbamin, Djaniny, Bakasetas, Bardhi, Umut Bozok.

as monaco: Nübel, Vanderson, Disasi, Malang Sarr, Henrique, Diatta, Camara, Fofana, Golovin, Embolo, Ben Yedder.
(bkz: #105093)

Kaybeder dedik farka koştular, bari şu saatten sonra ikili averajı da alıp böyle bitirsin TS. Bu saatten sonra grupta tekrar iddialı duruma gelmiş olur.
4-0 biten maç. İzleyemedim elbette ancak gecenin en sürpriz ve en şok skorunu elde etti TS. Bu galibiyet sonrasında gruptan çıkması gerek artık.

Özetl izledim de geldim editi:

Tarihin en komik gollerinden teki, yıllar sonra komikli gollerin yer aldığı videolarda kendisine yer bulacaktır. O ana kadar da izlediğim Kadarıyla iki takım da pozisyon bulabilmiş. Ancak golden sonra adeta Monaco dağılmış, TS iyi oynamış, Uğurcan da fena maç çıkarmamış. Frikik golunde hala baraj altına önlem almayan bir takımına kaldığını da gözlemledik, çok temiz bir vuruş çıkmış.

Bu skor sükseli bir skor. Teknik adam gönderir, taraftarı gerer. Monaco ilk maçtan sonra buraya gevşek gelmiş belli ancak sonrasında sürklase olmuş. Bu oyun ts'yi aldatmamalı, üzerine daima gelen bir Monaco varken, bekleyen ferencvaros ve k.yildiz olacak kalan maçlarda. Yani hücum etmesi gereken ekip bu sefer kendileri olacak. O sebeple bir galibiyet daha şart. Bu saatten sonra ikili averajı elde ettiği için gruptan çıkmaya yeter.