maçı kazandığımız için çok konuşulmaz ama çok net penaltıdır.
var neye hizmet eder anlamak istiyorum. vedat sağ köşeye vuruş yaparken top ele öyle bir çarpıyor ki sol köşeye yöneliyor. bunu kayserispor'lular da fark ediyor başları yerde kararı bekliyorlar fakat var odası devam kararı veriyor. izlemeye çağırmıyor bile.

bence verilen penaltı kararından daha net olan bir pozisyon bu. ya 2. golü atacak zaman olmasaydı. böyle böyle çok puan kaybediyoruz, bu maç seyircili olsaydı, penaltı kazandığımız dakikalarda tribün sahadakileri ıslıklıyor olurdu, değil 3 puan 1 puan bile alamazdık.

doğru kararlar verilsin diye var var ama yok.
Tartışılması gereken bir pozisyondu. Ben de onu fark ettim, öncellikle tam olarak nereye çarptığını anlamadım ama topun yön değiştirdiği net belli oluyor. Penaltı yine verilmedi. Aynı pozisyon rakip takıma olsaydı konuşurdu yorumcular Fenerbahçe'nin pozisyonu olunca o kadar dile getirilmedi. Belki de dile getirildi ben denk gelmedim.

Çoğu maçta böyle oluyor. Galibiyeti alınca pozisyonları tartışmayı bile unutabiliyoruz. O pozisyona itiraz edilmesine rağmen devam kararı veriyor hakem. En azından itirazı dikkate alabilirdi diye düşünüyorum.
Mevzu bahis ozan 'ın yaptığı faul olunca tartışmasız şekilde el hemen cebe gidiyor lakin,lehimize olan ve bariz şekilde penaltı olan pozisyon için futbolu çok iyi bilen ve kararları objektif olan var ekibi pozisyonu izlemeye dahi tenezzül etmiyor neredeyse. Hadi gel de şimdi bu var ekibine hakem ekibine güven,sadece topunu oyna. Yazık günah emeklerimize.