Spor toto süper lig
2020-21 sezonu 18. hafta karşılaşması
0 - 3
beIN Sports
Mete kalkavan
Erzurum Atatürk stadı
an itibariyle -8 derece olan erzurum'da oynanacak olan maç.

ulan erzurum azıcık batılaş, eksi 8 ney lan.

henüz bay geçmemiş, 1 maçı fazla olmasına rağmen lig sonuncusu olan erzurum'u küçümsemeden, tatava yapmadan vurup geçmeliyiz.
karşılaşma öncesi takımımızdaki tüm oyuncuların covid-19 testleri negatif çıkmış. ilk dakikadan itibaren press futboluyla basmamız gerek. erzurumsporun çapı belli. bize diş gösterebileceklerini düşünmüyorum. 3 puanı alarak derbicik öncesi malum takımı puan sıralamasında geçmemiz gerekiyor. sonra kahvemizi alıp onları izleriz.
her maç için sezonun önemli maçı diyorum kendi kendime. durup bakıyorum da gerçekten önemli maç. thiam ve pelkastan goller bekliyorum. vurduğunuz gol olsun çocuklar.
Lig sonuncusuna puan bırakmanın çok komik olacağı maç. O yüzden umuyorum ki dakika 25'te skoru bulup rahat bir maç izleriz.
biz kazandıkça ve güzel transferler yaptıkça galatasaray camiasının şirazesinin nasıl kaydığına hepimiz şahit olduk, bırakalım birbirlerini yesinler ve ete para vermesinler.

kazanmamız gereken maç.

kazanmamız gereken maç..

kazanmamız gereken maç....
Alanyaspor maçındaki taktiğin devam etmemesini umduğum maç. Biraz da biz oyun kurmalı, topa yöne verip üretken olmalıyız.
tahmin edilen kadar kolay geçmeyeceğini düşündüğüm maç.
bir kere maç öncesi rahat yeneriz diyip alabildiğimiz maç sayısı sayılı, umarım ben yanılırım ancak kazanmayalım diye ellerinden geleni yapacaklar. (sırf rakip değil)