20-21 sezonu süper lig 39. hafta maçı. sivas 5.lik kovalıyor.

aynı hafta bjk pozitif futbol oynayan karagümrük karşısında.
fb'liler doğal olarak sevindi bugünkü son dakika golüne. ancak önümüzde bu maç var ve çok kritik bir maç. iç sahada olduğu için biraz gönlüm rahat tabii çünkü iç sahada daha iyi bir takımız. ancak sivas'ın 17 maçtır yenilmediğini eklemek lazım.

bu maçı aldıktan sonra küme düşme hattındaki kayseri ile oynuyoruz ve o maç da çok zor olacak. allah'ım ne olur...
tam 1-0 olsun bizim olsun maçı.

sivasspor uzun zamandır kaybetmiyor ve biz de rahat maç izleyemez olduk. bugünküne benzer savunma hatalı beleş goller hediye etmezsek, bence kazanacağız.
İyi oynayarak sivasspor'u yenersek sosyal medyanın yangın yerine döneceği maç. Bizim karşımızda elini çeken kaleciler olmuyor malesef. Eski oyuncumuz bize karşı gol atıp 'sus' işareti yapıyor. Bizim maçlarda kendi kalelerine de gol atmıyorlar. Aksine çizgiden toplar çıkıyor. Şimdiden kendi maçlarından çok bu maçı düşünmeye başlamışlar. Umarım 3 puanı alırız da algıcılar inlerinden bir kez daha çıkmazlar. Maçtan sonra hashtag çalışması yapsınlar hatta, böyle daha zevkli oluyor. (*)
3 puan. evet, tanım budur.

iyi oyunmuş, kötü oyunmuş, penaltıymış, duran topmuş... zerre umrumda değil hiçbiri. 3 puanı bir şekilde almalıyız. kaldı 2 maç. bu maçlarda hata lüksümüz yok çünkü gs ligi çoktan 84 puanla bitirdi bile. en kötü ikinci olmak için kazanmak zorundayız.

3 puan pls. yorma bizi fb.

edit: ulan aynı başlığa ikinci kez entry girmişim. ahhahaha
Defansta cok saglam durmamiz gereken mac.

Ilk golu yersek ceviremeyiz, sivas disli bir takim. Macin anahtari ilk golu atmaktan geciyor.

Onun disinda sifir analiz, oyun moyun hikaye.

3 puan...
Rıza Çalımbay, Fenerbahçe maçına 5 eksikle gideceklerini açıkladı.

❌ Yatabare
❌ Samba
❌ Tyler Boyd
❌ Erdoğan
❌ Appindangoye
Yatabare ve appinsangoye'nin olmaması büyük avantaj bizim için. Özellikle yatabare'ye atılan uzun toplar çok canımızı yakardı. Erdoğan da sıkıntı yaratabilecek oyuncuydu, olmaması önemli bir fırsat bizim için.