2022-2023 sezonu 3. ön eleme turu rövanş karşılaşması
Yayın: s sport
kadroyu doğru tahmin edene ev hediye edilmesi gereken maç.

sonuçta kurayla belirlenen bir şey de 11/11 yapmak epey zor olsa gerek.. !
Bruma ve gustavo’yu ilk 11’de göreceğimizi düşündüğüm maç. Bruma ‘Dan ne hayal ediyor bilmiyorum. Umarım kazanırız da az biraz puan toplarız. Herhalde 3-0’dan da tur vermeyiz, lan yoksa ???
yine illüzyon maçlardan biri; takım iyi oyunla kazanır hatta joshua gol atar bruma gustavo luan şov yapar maç bitiminde sen hocadan daha mı iyi biliyorsuncular çıkıp kendileri gibi düşünmeyen taraftarlara saydırır takıma güvenin hocaya güvenin bu takım başaracak lakırtıları dinleriz.
" Gustavo lemos kadar kötü müydü de getirildi " diyenler için jj'nin lemos'u sahaya attığı maç.

Komedi gibi bir şey.
Lemos hariç kadro olması gerektiği gibi. O değil de savunmamız dipsiz bir kuyu gibi.
bizim takımın as kadrosu ne zaman belli olacak? joao pedro, yeni santrfor ve alioski monte edilmeden, szalai gidecek mi kalacak mı belli olmadan evvel bu takımla ilgili pek düşünmemeye çalışacağım yoksa lemos falan biz kafayı yeriz bu gidişle.

tanım : türlü yemeğine benzeyen bir takımın maçı.
altay osayi lemos szalai luan ismail crespo arda bruma rossi serdar 11 ile başlayacağımız maç, top bizdeyken luan soldan bindirecek top rakibe geçtiğinde defansı üçleyecek bruma sol kanatta oynayacak 3-4-1-2 falan filan yemin ederim ben bu işten çok sıkıldım portekizli hocaları zaten sevmezdim.

-------rossi-------serdar----

---------------arda-----------

bruma---ismail--crespo--osayi

----luan-------szalai-----lemos--

----------------altay-----------------
Rossi'ye atılan uçan dize, Crespo'ya arka arkaya yapılan üç faule kart çıkarmayıp Peres'e şaak diye kart çıkartan bir hakemin yönettiği maç. Yine 10 kişi kaldığımızı görüyorum.
Ne oynadığı belli olmayan bir başka Fenerbahçe maçı.

Ideal bir 11 kurmanın önemini Portekizli hocalar bilmiyor olamaz herhalde...