şu sıralar sözlüğün yıldızı yazar. güncel tutuyor gündemi sağolsun.(*)

Entrymi 10 başlığından buraya taşımamı öneren

grimsborough
'ya emlakcilik hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. Entrym taşınmış olmaktan memnun.(*)
entry yazarken kendisini etiketlemenin imkânsız olduğu yazar. entry fonksiyonlarında @ yani etiket kısmında nick'ini arattığınızda başka yazarların nick'i çıkıyor maalesef.

tabii siz bu yazarların nick'ini seçtiğinizde ekranda "mention data" ibaresi belirip yanında da yazarın numarası yazıyordu. görsel
bu yani.

buna çözüm olarak da kendisinin mention data numarasını arayıp buldum. 965'miş. bilmeyenler için ek bir bilgi: bu numara, sözlüğe kayıt olan kaçıncı yazar olduğunuzu gösteriyor. mesela benim 45. yani sözlüğe kayıt olan 45. yazarmışım. sadece bir örnek.

eğer (mention data=965) ibaresini yazarsınız kendisini etiketleyebilirsiniz. tabii ki yay ayraç değil de köşeli ayraç kullanmanız şartıyla. [koyu olanları kastediyorum.] (*)

görsel


yani görseldeki ibare. (*) bu ibareyi yazdığınız zaman

10
'u etiketlemiş oluyorsunuz, tıpkı benim yaptığım gibi.

buna dikkat edeceğim ben. (*) her yazar, etiketlendiğinden haberdar olma hakkına sahiptir. (*)
emekleri icin cok tesekkur ettigim yazar. Cidden ozellikle futbol hakkindaki onemli haberleri buraya tasimasi takdire sayan. bu aralar twitter ve eksi sozluk hesaplarimi kapatip haberlerden uzak durmaya ve sadece laci'den spor entry'leri okumaya karar verdim, neredeyse 1 haftadir spor gundemini tamamen kendisinden takip ediyorum. Var ol <3.

Bu arada bu hizla devam ettigi takdirde muhtemelen sozlugun en cok entry girmis yazari olacak birkac aya. (*)