yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

10 kasım 2019 liverpool manchester city maçı19.30'da başlayacak olan premier lig maçı.
Şanlı Liverpool fc'nin 3-1 kazandığı maç.
ilk yarı inanılmaz bir tempoyla oynandı ve ilk 15 dakikada beni futbola doyurdu diyebilirim. liverpool bu oyununu her maç oynarsa kimse tutamaz. "süper" lig'le karşılaştırmak istemem ama premier lig'in seviyesine ulaşmamız için 40 fırın ekmek yememiz lazım. bizim lig rusya ligiyle bile kapışamaz, o derece kötüyüz. bunun sorumluları da tff ve mhk gibi kurumlar. sürekli fenerbahçe'ye operasyonlar düzenlendi. bitmiş galatasaray'ı diri tutmaya çalıştılar ve sonucunda berbat bir ülke puanı ve berbat bir lig kaldı elimizde.
Liverpool son 50 premier lig maçında sadece 1 defa yenilmişti o da geçen sezonki city deplasmanıydı. Bu maçta da yenilmeyeceklerine emindim. Şimdi fark 9 puana çıktı. City bu farkı kapatamaz ve yıl sonu şampiyon liverpool olur.
sıkı bir liverpool sempatizanı olarak söylüyorum; guardiola'nın isyanında haklı olduğu maç. liverpool'un ilk golünden önce city lehine bir penaltı vardı ve gol iptal edilip o penaltı verilmeliydi.

onun dışında müthiş bir maç oldu. klopp, yüksek tempoyla city'yi sindirmeyi başardı ama maçın sonlarında yorulup hakimiyeti city'ye vermek zorunda kaldılar. yine de oyun itibariyle liverpool'un maçı hakettiğini söylemek mümkün. gözlerimizin pası silindi. liverpool, şampiyonluğa hiç olmadığı kadar yakın.